OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Pánske športové tričká - Aj muži majú svoje dni

Aj napriek uponáhľanej dobe a každodenným povinnostiam sú medzi nami aj takí, ktorí myslia na seba a na svoje zdravie. Vedia si nájsť čas na športovanie, fyzickú aktivitu, cvičenie, beh či fitness.

A súčasťou tohto životného štýlu je aj vhodné športové oblečenie. Či už športujeme celoročne alebo iba v niektorom ročnom období, mali by sme ešte pred začiatkom urobiť dôležitý krok, a to zadovážiť si kvalitné športové oblečenie, v ktorom sa budeme cítiť čo najpohodlnejšie a ktoré splní svoju funkciu.

Každý moderný muž, ktorý sa venuje športovej aktivite, vie, že investovať do kvalitného športového oblečenia sa rozhodne oplatí. Ak to myslíme s cvičením vážne, tak by sme sa nemali uspokojiť iba s nejakým vyťahaným tričkom a starými teplákmi.

Najviac používané oblečenie pri športe

Začneme tým, že každá časť športového oblečenia je dôležitá. Nedá sa povedať, že jedna je viac potrebnejšia ako tá druhá. Preto by sme mali dbať na kvalitu a vlastnosti každého kúsku odevu, ktorý budeme používať na šport.

Asi najbežnejším a najpoužívanejším pánskym športovým oblečením je tričko. Či športujeme v lete alebo v zime, vo vnútri či vonku, vždy máme na sebe športové tričko, niektorí muži možno uprednostňujú pánske tričko bez rukávov.

Základnou podmienkou športového trička je jeho kvalita. Malo by byť vyrobené zo špeciálneho kvalitného materiálu, ktorý rešpektuje športové podmienky a to, ako sa pri nich telo správa. Okrem toho, že športové tričko má splniť isté kritériá, aby sa dosiahol požadovaný účinok, veľmi dobre vytvaruje pánsku postavu a zvýrazní krivky vyšportovaného tela. Platí zásada, že športové tričká by mali byť vždy funkčné, ľahké a maximálne pohodlné tak, aby sme sa pri akejkoľvek športovej aktivite cítili komfortne a neobmedzovane.

Krása, štýl a funkčnosť

Dnešné moderné športové oblečenie sa okrem funkčnosti vyznačuje aj krásou a eleganciou. Ak si v našom e-shope vyberiete z ponuky pánskych športových tričiek, rozhodne upútate pozornosť svojej „športovej“ spoločnosti. A nielen to! Budete sa cítiť pohodlne, aj napriek fyzickej aktivite, ktorú pri behu, cvičení alebo akomkoľvek pohybe vynaložíte.

Ak patríte k milovníkom športu a venujete sa pravidelne svojej obľúbenej športovej aktivite, príďte si k nám po svoje obľúbené športové tričko a športovanie bude pre Vás ešte väčšou radosťou a potešením ako doteraz! Na tieto príjemné okamihy si môžete vyberať z bohatej ponuky pánskych športových tričiek s dlhým rukávom i krátkym, v ponuke máme aj tričká bez rukávov v rôznych farebných prevedeniach svetových značiek.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo