OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pánske tričká s krátkym rukávom - Vyzerať dobre a príťažlivo

 

Byť príťažlivým pre druhých už dávno nie je iba výsadou a túžbou žien. Inak povedané, my ženy to máme stále v sebe a už sa k nám pridali aj muži. Možno ešte nie úplne všetci, ale rozhodne mladí a mladší, ktorým nie je jedno, ako na ženu pôsobia svojím oblečením. Hoci by nemalo byť oblečenie druhých pre nás meradlom hodnôt, ale ruku na srdce: kto viac zaujme našu pozornosť? Človek, ktorý je štýlovo a elegantne oblečený alebo taký, ktorému súčasný svet módy nič nehovorí? Ak máme byť úprimní, určite ten prvý. Či chceme alebo nechceme, musíme kráčať s dobou aj v oblasti módy a vedieť nielen to, čo sa nosí, ale aj mať moderné oblečenie vo svojom šatníku.

 

Bez neho to jednoducho nejde

 

Šaty v živote človeka zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Tak ako žena, aj muž si musí z času na čas obmeniť šatník. Oblečenie dokáže o človeku veľa vypovedať. Vie nám povedať o druhom, aký ma štýl, v čom a v akej funkcii pracuje, či práve športuje, ale aj to, akú má náladu. Ak sme smutní, volíme tmavé farby, ak máme zasa veselú náladu, oblečieme sa do pestrých farieb. Možno to nerobíme úmyselne, ale takto pracuje naše podvedomie. Aj svojím oblečením dávame okoliu najavo svoje pocity a prežívanie. A ako najlepšie vyjadríme svoju náladu? Práve tým, aké tričko si na seba dáme.

Tento kúsok odevu by určite nemal chýbať v žiadnej šatníkovej skrini, či ste žena alebo muž. Hoci sa nehodí vždy a všade, napríklad si ho určite neoblečieme na slávnostné príležitosti, rodinné oslavy, maturitu alebo firemné rokovanie, ale môžeme si ho naplno užiť vo voľnom čase, pri športe, kávičke s priateľmi alebo na pikniku v prírode. Niektorí si ho možno smelo môžu obliecť aj do práce, kde nie je predpísané prísne dekórum.

Vďaka tomu, že dnešné tričká sú doslova príťažlivé, elegantné, štýlové a sexy, nemusíme sa v ich nosení príliš obmedzovať. A to je rozhodne dobrá správa pre všetkých, ktorí tričká milujú.

 

Osviežte si svoj šatník novými tričkami

 

Viacerí muži si nevedia bez trička svoj život už predstaviť. Možno ich majú v šatníku viac ako ponožiek. Výhodou pánskych tričiek je aj to, že nie sú určené len pre istú vekovú kategóriu. Rovnako ich môžu nosiť mladí muži ako páni v rokoch. Samozrejme, treba svojmu veku prispôsobiť farbu, vzor a strih trička. Ale je určené naozaj pre každého.

Vďaka tomu, že pánske tričká sú v súčasnosti veľmi obľúbené, ich výber v našom internetovom obchode je bohatý a rozmanitý. Ak sa rozhodnete pre náš e-shop, čaká na Vás raj pánskych tričiek, v ktorom si môžete popásť svoje oči a vybrať si pre seba tričko, ktoré sa Vám najviac páči a hodí. Tričká rôznych farieb, jednofarebné i s potlačou, rôznych strihov, značiek a kvality čakajú iba na Vás!

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf