OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pánske tielka - Sexy oblečenie alebo faux pas?

 

K pomerne dosť často diskutovaným kúskom pánskeho oblečenia patrí pánske tielko a jeho nosenie. Nakoľko ide o oblečenie, ktoré viac odhaľuje ako zakrýva, treba byť v jeho výbere dôkladný. V prvom rade je potrebné si uvedomiť, že pánske tielko sa rozhodne nehodí každému mužovi a na každú pánsku postavu. Dokonca niektoré ženy pokladajú nosenie pánskeho tielka na mužovi za obrovský faux pas. Aj keď žijeme vo veľmi modernej dobe, v ktorej si hocikto nosí hocičo, predsa len trochu zdravého úsudku nebude na škodu. Takže, páni, ak pánske tielko, tak určite na športovanie alebo pod košeľu, mimo toho naozaj iba tí, ktorí máte „čo“ ukázať.

 

Pánske tielka-chcené aj nechcené

 

Také sú v podstate od svojho počiatku. Vždy budú ich zástancovia, ale aj tí, ktorí by si pánske tielko nikdy na seba neobliekli. Hoci môže byť pánske tielko veľmi príjemnou alternatívou na leto, opäť treba pripomenúť opatrnosť a striedmosť v jeho nosení. Rozhodnutie je na každom mužovi, či si tielko oblečie alebo nie. Ak máte na to postavu a môžete sa pochváliť vypracovanými svalmi, vyšportovaným telom, tak to sa ešte dá prijať. Rozhodne by sa však nemali pasovať do pánskeho tielka muži, ktorí majú nadváhu alebo „pivné“ brucho. To by určite nebol príjemný pohľad. Nie každému tielko pristane a nie každý muž v ňom vyzerá príťažlivo a sexy. Pánske tielko je totiž veľmi náročné a vyžaduje naozaj takmer dokonalú fit pánsku postavu. Ak ste takýmto šťastlivcom, rozhodne choďte do toho, nič nepokazíte. Ale ak nie ste majiteľom fit postavy, nechajte radšej tielko v skrini alebo si ho oblečte ako spodný odev pod košeľu.

 

Pánske tielko- áno alebo nie?

 

Možno sa nosenie pánskych tielok nezdá natoľko zaujímavé, aby Vás ich ponuka oslovila a možno ich naopak budete nosiť celé leto. Tak či onak, za predpokladu, že máte na tielko postavu, môže byť veľmi vďačným spoločníkom napríklad na dovolenke v lete, pri mori. Ak spĺňate tieto podmienky: nosíte pánske tielka radi a Vaša postava Vám to aj umožňuje, tak si v našom e-shope možno prídete na svoje. Ponúkame Vám pánske tielka mnohých farieb tmavších i svetlejších, svetových značiek napríklad adidas Originals, adidas Performance, H.I.S, Mey a ďalších vo vysokej kvalite. Rovnako máte na výber aj z viacerých veľkostí. Ak máte naň postavu, smelo vyberajte a nakupujte.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo