OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť... |


Pánske kraťasy a capri nohavice - Chlapi ich milujú

 

Tentokrát nie je reč o ženách, aj keď určite aj tie muži milujú, ale máme na mysli veľmi obľúbený kúsok pánskeho oblečenia, a to pánske krátke a trojštvrťové nohavice. Vďaka tomu, že v nich muži vyzerajú veľmi príťažlivo a zároveň elegantne a sexy, tak ich milujeme my, ženy.

Pánske capri nohavice sú typickým letným oblečením. S nimi sa nám najčastejšie spája more, pláž, dovolenka, kúpaliská alebo len obyčajné rodinné prechádzky počas  príjemných letných večerov. Možno viacerí sa už nevieme dočkať, kedy príde čas týchto nohavíc, aby sme ich konečne mohli po dlhej a únavnej zime vytiahnuť zo svojich šatníkov.

 

V lete aj muži radi odhalia kolienka

 

Pravdepodobne už nenájdeme muža, ktorý by vo svojej garderóbe nemal minimálne aspoň jedny kraťasy alebo capri nohavice. Dovolím si tvrdiť, že ich majú chlapi v skrini oveľa viac. Veď nie je nič pohodlnejšie, príjemnejšie, praktickejšie, ako krátke či trojštvrťové nohavice. Keď konečne skončí zima, ktorej už máme plné zuby, tak kto by nebol rád, že prichádza teplé slnečné počasie?  S blížiacim sa letom postupne zhadzujeme zo seba nekonečné vrstvy oblečenia a zimný odev, pomaly ale isto, nahrádzame tenším a ľahším. Pre kraťasy je najideálnejšie leto. Sú presne také, aké majú byť. Zakryjú to, čo majú a nechajú odokryté to, čo môžu vidieť aj druhí. A preto ich muži vždy radi nosili, nosia a nosiť budú aj naďalej. Rifľové či bavlnené, jednofarebné alebo vzorové, kraťasy či capri, všetky sú žiadané a obľúbené. A šťastní muži sú tí, ktorí ich môžu nosiť aj do práce, nielen na dovolenku, šport alebo voľný čas.

 

K tričku aj ku košeli

 

Už dávno vieme, že pánske kraťasy a capri nohavice sú obľúbeným oblečením takmer každého muža v lete  bez ohľadu na jeho vek. Určite aj preto, lebo sú takpovediac univerzálnejšie napr. v porovnaní s oblekom. Ak chlapi nosia radi tričká, asi ťažko by ich vedeli skombinovať s oblekom. Ale kraťasy znesú všetko. Tričko i košeľu. Dôležitá je už iba samotná kombinácia farieb a vzorov. Ak sa rozhodnete pre jednofarebné capri, môžete ich skombinovať so vzorovou košeľou alebo tričkom s potlačou. Naopak, ak budú kraťasy so vzorom, voľte radšej jednofarebné tričko či košeľu. Predsa len treba aj v tomto prípade zachovať nejakú tú spoločenskú etiketu. Ale to každý moderný muž určite vie! A ak nie, partnerka sa postará o to, aby nespôsobil faux pas.

S našimi kraťasmi a capri nohavicami rozhodne žiaden trapas nevyrobíte! Práve naopak, získate pozornosť svojho okolia a určite aj obdivné pohľady nejednej dámy. Príďte sa sami presvedčiť o kvalite a výhodnej cene capri nohavíc do nášho e-shopu. Vyberajte z množstva farieb, vzorov, značiek a veľkostí. Veríme, že našej ponuke neodoláte!

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať