OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Nie je oblek ako oblek

Z času na čas si isté situácie vyžadujú, aby sme sa obliekli elegantne, a to aj páni. Možno u niektorých ich povolanie žiada obliekať sa elegantne pravidelne. A s elegantnosťou u mužov sa spája starý známy oblek. Ale aj tu platí pravidlo, že nie je oblek ako oblek a nestačí si len „nejaký“ na seba dať, ak to daná situácia vyžaduje. Čaká Vás dôležité pracovné rokovanie, rodinná oslava alebo Vás kolega pozval na slávenie životného jubilea? Život prináša rôzne situácie a Vy si zrazu uvedomíte, že nemáte čo na seba, keď otvoríte svoj šatník. Nájdete v ňom síce zopár oblekov, ale ešte možno z čias svojej mladosti alebo také, ktoré už dávno vyšli z módy či jednoducho Vám už nesedia. Čo robiť, aby neprišlo k trápnej situácii? Rozhodne nečakať, že sa to nejako vyrieši samo. Možno ste tou nastávajúcou udalosťou dostali príležitosť prevetrať svoj šatník a takpovediac udržať krok s dobou.

Elegantnosť začína oblekom

Ale ako sme uviedli vyššie, stále platí, že nie je oblek ako oblek. Elegantnosť síce ním začína, ale nie hocijakým. Aké pánske obleky sú momentálne „in?“ Dovolím si tvrdiť, že stále sú v kurze pánske obleky užšieho strihu, tzv. slim-fit obleky. Platí to nielen pre nohavice, ale aj pre sako. Nohavice by mali byť tak akurát, zvýrazňovať postavu muža, nie ju však obťahovať. To by veľmi elegantne nepôsobilo a už vôbec nebolo sexy. Zadok by nemal byť vypasovaný, ani voľný. Oblek by mal jednoducho sadnúť presne na mužskú postavu, nikde by sa nič nemalo krčiť od nadmerného množstva látky, ale ani naťahovať od nedostatku.

Slim-fit oblek alebo klasika?

Módnym trendom a stále aktuálnym hitom pánskej módy je oblek užšieho strihu, ktorý je modernou alternatívou ku klasickému obleku. Slim-fit oblek je vhodný skôr pre chudších mužov, avšak aj ostatným dodá štýl a moderný vzhľad. Ak ste zástancami klasického obleku, ale nebránite sa ani módnym novinkám, ponúkame Vám stručný prehľad základných rozdielov medzi slim oblekom a klasikou. Ak začneme sakom, slim-fit saká majú trochu vyššie posadené rukávy, ktoré tak začínajú vyššie v podpazuší. Postava majiteľa obleku lepšie vynikne, a to ako jeho trup, tak aj jeho ruky. Tiež rukávy slim-fit sák sú postupne sa zužujúce, čo opäť prispieva k lepšiemu formovaniu toho, kto sako nosí. Postupne sa zužujúce sú aj nohavice a užšia je aj hrudníková časť saka. I keď na prvý pohľad nejde o nejaké veľké rozdiely medzi slim-fit oblekom a klasickým oblekom, ale výsledok je diametrálne odlišný. To znamená, že inak vynikne pánska postava v slim-fit obleku ako v klasickom.

Na spoločenské i formálne príležitosti

Muži, ktorí nepatria práve k tým chudým nemusia vôbec smútiť! Slim-fit pánsky oblek nie je výhradne určený len pre štíhlych pánov, dokonale môže padnúť aj mužom nie zrovna s ideálnou váhou. Prednosťou takéhoto obleku je totiž jeho schopnosť dokonale sa prispôsobiť Vašej postave. Neveríte? Tak navštívte náš e-shop a presvedčte sa o tom sami! Ponúkame Vám na výber slim-fit pánske obleky viacerých značiek, farieb, veľkostí na akúkoľvek príležitosť. Možnosť kúpy celého obleku, ale aj saka či nohavíc jednotlivo. U nás nájdete nielen kvalitu, ale s našimi slim-fit oblekmi zažiarite v každej spoločnosti!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo