OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Pánske košele s krátkym rukávom - Povinná výbava pánskeho šatníka

 

Vedeli ste milí páni, že povinnou súčasťou vášho šatníka sú alebo mali by byť košele s krátkym rukávom? Určite máte vo svojom šatníku nejednu košeľu, veď isté príležitosti si nosenie košieľ vyžadujú, ale pravdepodobne sú to košele s dlhým rukávom. Máte však vo svojej výbave krátky rukáv? Ak áno, tak mi určite dáte za pravdu, že košeľa s krátkym rukávom do vášho šatníka patrí, ak ešte nemáte, tak by ste mali aspoň nad jej kúpou porozmýšľať.

Hoci ide o košeľu s krátkym rukávom, môžete ju využiť nielen počas letných dní, ale v podstate celoročne. Štandardne sú košele s krátkym rukávom užšieho strihu a dokonale v nich tak vynikne pánska postava.

 

Zbavte sa predsudkov o krátkom rukáve

 

Možno sa niektorí muži bránia noseniu košieľ s krátkym rukávom, lebo majú pocit „zaškatuľkovanosti“, akoby mali na sebe nejakú uniformu alebo súčasť pracovného odevu. To je však veľký omyl! Muž dokáže vyzerať veľmi elegantne, príťažlivo a sexy aj v košeli s krátkym rukávom, pokiaľ si dá veľmi záležať na jej výbere. Na čo by ste sa teda mali zamerať pri kúpe pánskej košele s krátkym rukávom?

Pri nakupovaní či nosení košele je najpodstatnejšie venovať pozornosť rukávom a strihu. Keďže je reč o krátkom rukáve, nemožno sa spoliehať na to, že ak rukávy nebudú sedieť, tak si ich vyhrnieme. Z toho dôvodu by teda mali dĺžkou končiť zhruba v polovici bicepsu. Čo sa týka strihu, voliť ho treba taktiež pozorne. Rovnako ako pri košeli s dlhým rukávom je dôležité, aby  látka na ramenách a krku neťahala, no nesmie sa ani hromadiť či príliš krčiť. So strihom priamo súvisí i dĺžka košele, odrážajúca sa na tom, či je lepšie ju nosiť zapravenú alebo nie a s čím ju kombinovať. Dlhšie kúsky je zväčša vhodnejšie "zakasať" a kratšie sa, logicky, nosia na voľno.

 

Aká by mala byť vizáž?

 

Keď sme si už ujasnili dĺžku, šírku a strih, dôležité je zamerať sa na výzor košele. Samozrejme, každý má svoj vkus a tým pádom iný. Niekomu sa páčia košele jednej farby, inému zasa vzorované, bodkové alebo kvetinové či s jemnými prúžkami.

Klasikami sú už od začiatkov jednofarebné produkty, ktorými nemáte čo pokaziť, práve naopak, pri správnej kombinácii môžete ešte väčšmi zaujať.

Ak patríte k zástancom košieľ s krátkym rukávom alebo ste viac-menej naklonení ísť do kúpy tejto košele, tak určite sa zastavte v našom e-shope a pozrite si našu ponuku. Rovnako ako páni modeli, aj Vy môžete vyzerať v košeli s krátkym rukávom tak skvelo. Na výber máte z viacerých farieb a môžete smelo ísť aj do tých odvážnejších farebných prevedení. Klasické farby sú určite fajn, ale nebojte sa experimentovať. Verte, že môžete ženu svojho srdca očariť napríklad aj v košeli červenej alebo žltej farby. Tak neváhajte a buďte mužom činu!

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať