OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťPánske košele s krátkym rukávom - Povinná výbava pánskeho šatníka

 

Vedeli ste milí páni, že povinnou súčasťou vášho šatníka sú alebo mali by byť košele s krátkym rukávom? Určite máte vo svojom šatníku nejednu košeľu, veď isté príležitosti si nosenie košieľ vyžadujú, ale pravdepodobne sú to košele s dlhým rukávom. Máte však vo svojej výbave krátky rukáv? Ak áno, tak mi určite dáte za pravdu, že košeľa s krátkym rukávom do vášho šatníka patrí, ak ešte nemáte, tak by ste mali aspoň nad jej kúpou porozmýšľať.

Hoci ide o košeľu s krátkym rukávom, môžete ju využiť nielen počas letných dní, ale v podstate celoročne. Štandardne sú košele s krátkym rukávom užšieho strihu a dokonale v nich tak vynikne pánska postava.

 

Zbavte sa predsudkov o krátkom rukáve

 

Možno sa niektorí muži bránia noseniu košieľ s krátkym rukávom, lebo majú pocit „zaškatuľkovanosti“, akoby mali na sebe nejakú uniformu alebo súčasť pracovného odevu. To je však veľký omyl! Muž dokáže vyzerať veľmi elegantne, príťažlivo a sexy aj v košeli s krátkym rukávom, pokiaľ si dá veľmi záležať na jej výbere. Na čo by ste sa teda mali zamerať pri kúpe pánskej košele s krátkym rukávom?

Pri nakupovaní či nosení košele je najpodstatnejšie venovať pozornosť rukávom a strihu. Keďže je reč o krátkom rukáve, nemožno sa spoliehať na to, že ak rukávy nebudú sedieť, tak si ich vyhrnieme. Z toho dôvodu by teda mali dĺžkou končiť zhruba v polovici bicepsu. Čo sa týka strihu, voliť ho treba taktiež pozorne. Rovnako ako pri košeli s dlhým rukávom je dôležité, aby  látka na ramenách a krku neťahala, no nesmie sa ani hromadiť či príliš krčiť. So strihom priamo súvisí i dĺžka košele, odrážajúca sa na tom, či je lepšie ju nosiť zapravenú alebo nie a s čím ju kombinovať. Dlhšie kúsky je zväčša vhodnejšie "zakasať" a kratšie sa, logicky, nosia na voľno.

 

Aká by mala byť vizáž?

 

Keď sme si už ujasnili dĺžku, šírku a strih, dôležité je zamerať sa na výzor košele. Samozrejme, každý má svoj vkus a tým pádom iný. Niekomu sa páčia košele jednej farby, inému zasa vzorované, bodkové alebo kvetinové či s jemnými prúžkami.

Klasikami sú už od začiatkov jednofarebné produkty, ktorými nemáte čo pokaziť, práve naopak, pri správnej kombinácii môžete ešte väčšmi zaujať.

Ak patríte k zástancom košieľ s krátkym rukávom alebo ste viac-menej naklonení ísť do kúpy tejto košele, tak určite sa zastavte v našom e-shope a pozrite si našu ponuku. Rovnako ako páni modeli, aj Vy môžete vyzerať v košeli s krátkym rukávom tak skvelo. Na výber máte z viacerých farieb a môžete smelo ísť aj do tých odvážnejších farebných prevedení. Klasické farby sú určite fajn, ale nebojte sa experimentovať. Verte, že môžete ženu svojho srdca očariť napríklad aj v košeli červenej alebo žltej farby. Tak neváhajte a buďte mužom činu!

zobraziť viac...
Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať