OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pánske košele s dlhým rukávom - Nesmrteľná klasika

 

Väčšina z nás si tento pojem spája napríklad s filmovými  alebo hudobnými hitmi, ktoré nikdy nestarnú. Rovnako to platí aj o niektorých kúskoch pánskeho alebo dámskeho oblečenia. Jedným z nich je aj pánska košeľa s dlhým rukávom. Nosila sa vždy, nosí sa dnes a bude sa nosiť aj naďalej. Či už každodenne, občasne alebo príležitostne, pravdepodobne by sme však nenašli takého muža, ktorý by ju nemal vo svojom šatníku-minimálne jednu.

Každé oblečenie si píše svoju históriu, niektoré kratšiu, iné dlhšiu. V prípade pánskej košele s dlhým rukávom ide určite o pomerne dlhú históriu a zároveň aj prítomnosť. Veď dnes ju nosia už malí chlapci na rôzne výnimočné udalosti. Rozdiel oproti minulosti je iba v tom, že aj pánska košeľa sa vyvíjala, menila podobu, tvar, strih, štýl až napokon dospela. No rozhodne ešte nepovedala svoje posledné slovo.

 

Pánska košeľa verzus súčasnosť

 

Čo možno muži v minulosti príliš neriešili bolo to, ako nosiť pánsku košeľu a byť zároveň štýlový. Určite sa týmto nezaťažovali naši dedkovia či otcovia. Vnímali košeľu skôr ako samozrejmosť a povinnú výbavu svojho šatníka a siahali po nej väčšinou vo výnimočných udalostiach – rodinné oslavy, pracovné stretnutia, svadby či pohreby.

Dnešní muži však čoraz viac sa stotožňujú s nosením košele, a to v mnohých prípadoch aj každodenne. Ak patríte aj Vy medzi nich, mali by ste vedieť určité základné pravidlá, ako sa pánska košeľa nosí, aby ste nespôsobili faux pas.

Najdôležitejším a prvoradým prvkom pri výbere košele je správny strih. Ak ste šťastlivcom so štíhlou postavou, rozhodne by ste mali siahnuť po strihu košieľ Slim Fit. Ak ste „majiteľom“ zavalitejšej postavy, voľte radšej klasický strih košieľ. Pri skúšaní košieľ treba dbať na to , aby mala košeľa určitú vôľu , ale na druhej strane sa nemôžete v košeli topiť. Základ je, aby Vám košeľa padla v ramenách. Majte na mysli, že niekedy budete v nej celý deň, a preto je veľmi dôležité, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. Vyhnete sa tým pocitu „tlačenky“ alebo výzoru strašiaka v poli.

V pracovnom štýle siahajte po overenej klasike, a to bielej košeli, ktorú môžete doplniť kreatívnejšími kravatami, ponúkajúcimi množstvo farieb. Jednoduchý a veľmi efektný outfit Vám ponúka košeľa skombinovaná s džínsami.

Veľmi dôležité pre dokonalý outfit sú tie správne doplnky. Siahnite po kvalitných opaskoch, do ktorých sa Vám určite oplatí zainvestovať.

 

Vyberajte tú „pravú“ s nami

 

Ak sme vás navnadili na kúpu novej košele a rozhodli ste sa pre ňu práve u nás, tak sme veľmi radi. Navštívte náš internetový obchod a kochajte sa pohľadom na krásne a kvalitné košele od nás. Vyberajte si z viacerých farieb, určite si Vás niektorá z nich získa. Ponúkame Vám košele svetových značiek napríklad Bruno Banani, Studio Coletti alebo Class International na každý deň, všedné i výnimočné udalosti. Zaručíme Vám, že kdekoľvek prídete, určite zaujmete pohľady svojho okolia a zažiarite vo svojej novej košeli.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo