OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


Elegantné a praktické pánske peňaženky od OTTO

Pánske peňaženky v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikli relatívne nedávno. V staroveku a stredoveku muži používali na svoje bohatstvo vačky a mešce z rôznych materiálov, neskôr najčastejšie z kože. S nástupom papierových peňazí bolo potrebné uskladniť nový tvar peňazí do niečoho praktickejšieho. Už v 17. storočí vznikli prvé moderné peňaženky, ktoré sa začali podobať tým dnešným. V súčasnosti pánske peňaženky slúžia nielen na uschovanie peňazí, ale aj ako módny doplnok, a preto nechýbajú ani v ponuke internetového obchodu OTTO.

 

Ukážte, že máte štýl s peňaženkami z OTTO!

Peňaženky z e-shopu OTTO vyzerajú štýlovo a hrdo ich môžete ukazovať všade, kde práve musíte niečo zaplatiť. Všetky peňaženky sú vyrobené z kvalitnej teľacej, byvolej a hovädzej kože a poskytujú dostatok priestoru pre hotovosť, fotografie, platobné karty, vizitky a doklady. Vďaka prvotriednemu spracovaniu vám peňaženky vydržia po mnoho rokov a budú súčasťou každého vášho kroku. Prezrite si rozličné druhy peňaženiek a vyberajte z modelov pre elegánov alebo drsných mužov, vo farbách od nadčasovej čiernej až po hnedú a ťaviu farbu. V online predajni OTTO zaručene nájdete perfektnú peňaženku vo vašom obľúbenom štvorcovom alebo obdĺžnikovom formáte. A až budete vymýšľať darček pre svojich priateľov alebo rodinu, nezabudnite, že peňaženky od nás sú luxusným darčekom, ktorým nikdy nikoho nesklamete.

 

Kožené pánske peňaženky do každého vrecka

V e-shope OTTO majú svoje čestné miesto módne pánske peňaženky od značkových výrobcov Bruno Banani, Camel Active a Greenland. Prírodný kožený materiál peňaženiek bude maximálne vyhovovať sebavedomím mužom a hravo sa zmestia nielen do ich tašky, ale aj do vrecka nohavíc alebo vnútorného vrecka obleku a bundy. Peňaženky majú výrazné detaily na hrubé či hladké povrchové úpravy, čo určite ocení nejeden muž, ktorý nepohrdne peknými a nápaditými vecami. A pretože peňaženky nekupujete každý deň, chcite za svoje peniaze skutočnú kvalitu, akú nájdete práve v obchode OTTO. Táto internetová predajňa vie, že nakupujete podstatne rýchlejšie než ženy a kladiete dôraz najmä na precízne spracovanie a dizajn, a tak sme týmto vašim požiadavkám prispôsobili našu ponuku pánskych peňaženiek. Uvidíte sami, že s peňaženkami z OTTO budete po všetkých stránkach spokojní, a trebárs vám vydržia po celý váš život!

 

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať