Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Elegantné a praktické pánske peňaženky od OTTO

Pánske peňaženky v podobe, ako ich poznáme dnes, vznikli relatívne nedávno. V staroveku a stredoveku muži používali na svoje bohatstvo vačky a mešce z rôznych materiálov, neskôr najčastejšie z kože. S nástupom papierových peňazí bolo potrebné uskladniť nový tvar peňazí do niečoho praktickejšieho. Už v 17. storočí vznikli prvé moderné peňaženky, ktoré sa začali podobať tým dnešným. V súčasnosti pánske peňaženky slúžia nielen na uschovanie peňazí, ale aj ako módny doplnok, a preto nechýbajú ani v ponuke internetového obchodu OTTO.

 

Ukážte, že máte štýl s peňaženkami z OTTO!

Peňaženky z e-shopu OTTO vyzerajú štýlovo a hrdo ich môžete ukazovať všade, kde práve musíte niečo zaplatiť. Všetky peňaženky sú vyrobené z kvalitnej teľacej, byvolej a hovädzej kože a poskytujú dostatok priestoru pre hotovosť, fotografie, platobné karty, vizitky a doklady. Vďaka prvotriednemu spracovaniu vám peňaženky vydržia po mnoho rokov a budú súčasťou každého vášho kroku. Prezrite si rozličné druhy peňaženiek a vyberajte z modelov pre elegánov alebo drsných mužov, vo farbách od nadčasovej čiernej až po hnedú a ťaviu farbu. V online predajni OTTO zaručene nájdete perfektnú peňaženku vo vašom obľúbenom štvorcovom alebo obdĺžnikovom formáte. A až budete vymýšľať darček pre svojich priateľov alebo rodinu, nezabudnite, že peňaženky od nás sú luxusným darčekom, ktorým nikdy nikoho nesklamete.

 

Kožené pánske peňaženky do každého vrecka

V e-shope OTTO majú svoje čestné miesto módne pánske peňaženky od značkových výrobcov Bruno Banani, Camel Active a Greenland. Prírodný kožený materiál peňaženiek bude maximálne vyhovovať sebavedomím mužom a hravo sa zmestia nielen do ich tašky, ale aj do vrecka nohavíc alebo vnútorného vrecka obleku a bundy. Peňaženky majú výrazné detaily na hrubé či hladké povrchové úpravy, čo určite ocení nejeden muž, ktorý nepohrdne peknými a nápaditými vecami. A pretože peňaženky nekupujete každý deň, chcite za svoje peniaze skutočnú kvalitu, akú nájdete práve v obchode OTTO. Táto internetová predajňa vie, že nakupujete podstatne rýchlejšie než ženy a kladiete dôraz najmä na precízne spracovanie a dizajn, a tak sme týmto vašim požiadavkám prispôsobili našu ponuku pánskych peňaženiek. Uvidíte sami, že s peňaženkami z OTTO budete po všetkých stránkach spokojní, a trebárs vám vydržia po celý váš život!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo