Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Bez nich ani na krok

Koľkí z nás si nejedenkrát povzdychneme, že nič nestíhame, pretože máme málo času. Každodenné povinnosti pribúdajú a čas letí kozmickou rýchlosťou. V takých chvíľach možno závidíme malým deťom, ktoré sú bez starostí, lebo nemajú pojem o čase. Nás však dokáže poriadne rozhodiť čo i len jeden letmý pohľad na hodinky a opäť sme v strese. 
Ale na druhej strane si už bez hodiniek nevieme život predstaviť. Stali sa súčasťou nášho života a mnohí nedáme na ne dopustiť a len málokedy ich skladáme z ruky. Dnes sú hodinky samozrejmosťou a neoddeliteľnou súčasťou nášho života.

Pánska záležitosť? Určite nie!

Prvé vreckové hodinky do podoby dnešných rozmerov vyrobil hodinár Jean Baptiste Duboule vo Švajčiarsku. Vďaka nemu sa stali prijateľnejšími pri nosení. Hodinky sa postupne menili na skutočný šperk a 18.storočie začalo prinášať postupnú premenu vreckových hodiniek na náramkové, ktoré sa stali ozdobou zápästia koncom 80.rokov 19.storočia ako módny doplnok.
Treba sa však ešte do histórie hodiniek vrátiť, pretože možno málokto vie, že hodinky sa na zápästí prvýkrát objavili u žien. Hovorí sa, že ako prvé nosili náramky s ciferníkom na zápästiach kráľovná Alžbeta I. či kráľovná Mária Antoinetta. Prvé náramkové hodinky v pravom zmysle slova vyrobil v roku 1810 Abraham-Louis Breguet pre neapolskú kráľovnú a išlo o tenké hodinky s oválnym ciferníkom so zlatými nitkami. Aj keď šlo o veľmi drahý kúsok v šperkovnici, ktorý neukazoval čas správne, robil ženu jedinečnou. 

Pánske hodinky quartz od nás

Či už vnímame hodinky ako módny doplnok alebo praktickú vec, ich čaro je podmanivé pre všetkých. Je však pravdou, že hodinky viac-menej sú hlavne mužskou pýchou, pretože muži sú na tento módny doplnok veľmi zaťažení. 
Ak hľadáte štýlové a elegantné pánske hodinky quartz, tak v našom e-shope ste na správnej adrese. Ponúkame Vám kvalitné pánske hodinky vo viacerých farebných prevedeniach svetových značiek. V našom internetovom obchode si určite vyberie každý správny chlap tie pravé hodinky pre seba. Či preferujete elegantný alebo športový štýl, naše hodinky sa Vám prispôsobia vo všetkom. A okrem toho budete veľmi príťažlivými pre svoju manželku či partnerku. 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo