Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
 

Pánske kravaty a motýliky - Do spoločnosti ako stvorené

Každý správny džentlmen by mal vedieť, čo sa do spoločnosti hodí a čo nie. Respektíve, ovládať pravidlá spoločenského obliekania, aby sa vyhol faux pas.

Sú výnimočné príležitosti v živote muža, ktoré si vyžadujú trochu iný typ oblečenia, než je odev do práce alebo na dovolenku. Ak majú niektorí muži zamestnanie, ktoré si od nich vyžaduje nosenie kravaty či motýlika, tak tí už vedia v tom „chodiť.“

Isté však je, že každý správny chlap by mal mať vo svojom šatníku aspoň niekoľko kravát či motýlikov, podľa toho, ktorý z doplnkov je mu bližší.

Kravata alebo motýlik?

Možno večná otázka mnohých mužov. Ktorý z týchto módnych doplnkov si vybrať? Každý z nich má niečo do seba a je svojím spôsobom zaujímavý. Ide hlavne o to, kedy sa hodí viac kravata a kedy zasa motýlik. Ak to trafíte správne, problém či dilema budú vyriešené.

Kravata je najčastejším doplnkom k pánskemu obleku a hodí sa na formálne, poloformálne i ležérne udalosti, pričom pri výbere vzoru, tvaru a štýlu kravaty treba myslieť na charakter udalosti a rovnako aj zvoliť uzol viazania. Základná spoločenská etiketa diktuje, aby uzol nebol užší ako samotná kravata a uviazaná kravata by mala zakrývať sponu opasku.

Kravata je plnohodnotným pánskym doplnkom, ktorý má schopnosť pozdvihnúť celý pánsky outfit na vyššiu úroveň. Existujú však aj príležitosti, kedy je vhodnejšie zvoliť motýlika a priviesť  imidž do absolútnej dokonalosti. Motýliky sa perfektne hodia na formálne udalosti či noblesné podujatia. Motýlika si môžete uviazať aj do práce a podčiarknuť tak svojho kreatívneho a štýlového ducha. Viaže sa aj k vychádzkovým oblekom alebo samostatne iba s košeľou. Experimentovať môžete s nosením motýlika pri rôznych ležérnych udalostiach ako je rande, rodinné stretnutie alebo návšteva divadla. Kombinujte farby i materiál motýlikov.

Pánske kravaty od nás

Či už dávate prednosť klasickej kravate alebo zaujímavému motýliku, ak hľadáte tieto pánske doplnky, v našom internetovom obchode ste na správnej adrese. Ponúkame Vám zaujímavé pánske kravaty a motýliky, ktoré Vás môžu osloviť svojou farbou, značkou i vzorom a materiálom. V našom e-shope nájdete aj klasickú kravatu či kravatu slim, ktorá oslovuje dnešných moderných mužov čoraz viac.

V živote človeka sú chvíle, ktoré zažije iba raz alebo len párkrát, a preto si ich treba vychutnať naplno. Pripravte sa už dnes na tieto slávnostné okamihy a príďte si k nám po svoju jedinečnú kravatu či motýlika, aby ste v nich zažiarili v každej spoločnosti!

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo