Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Chráňte si hlavu pred neduhmi počasia

Vystaviť svoju hlavu v zimných mesiacoch chladu a snehu bez klobúka alebo čiapky nie je veľmi rozumné. Podobne ako vhodne uviazaný šál a vrstvené oblečenie, aj pokrývka hlavy chráni pred neduhmi počasia. A rovnako ako šál je výrazným a štýlovým doplnkom.

Či už sa rozhodnete nosiť v treskúcej zime čiapku alebo klobúk, rozhodne by ste si hlavu mali chrániť a pritom vyzerať štýlovo a elegantne. Tak ako ženám pristane niečo iné, aj muži majú svoj štýl a vkus a tiež sa nehodí každému čiapka alebo klobúk. Aj takýto malý kus pánskeho odevu vie vykúzliť dokonalý outfit, ak si vyberiete ten správny.

Čiapka alebo klobúk?

Každému pristane iný typ klobúka či čiapky. Pri výbere sa treba zamyslieť nad tým, na aké príležitosti muž plánuje daný klobúk nosiť, typ oblečenia, ktorý v jeho šatníku prevláda, ale do úvahy treba vziať napríklad aj tvar hlavy či dĺžku vlasov.

Či je cieľom dosiahnuť ležérny alebo elegantný formálny výzor, pokrývka hlavy pomôže outfit dotvoriť či oživiť. Vybrať si možno z niekoľkých základných typov.

Obdivovatelia detektívov či iných klasických elegánov strieborného plátna iste ocenia pekný klobúk. Spolu s dokonale zvoleným kabátom či trenčkotom a oblekom sa hodí do práce či na iné formálne príležitosti. Investícia do kvalitného vlneného či plsteného klobúka sa určite vyplatí, pretože takýto klobúk skutočne zahreje.

Ak ste však fanúšikom čiapky, dnešná móda je naozaj vynaliezavá aj vo výrobe a nosení tohto pánskeho doplnku. Obľúbená pokrývka hlavy, ktorá sa hodí k ležérnemu, voľnočasovému, prípadne poloformálnemu štýlu. Nepatrí do formálneho prostredia, kedy treba siahnuť po klobúku. Trendom sú v súčasnosti, podobne ako pri iných druhoch pánskeho oblečenia, skôr kúsky kopírujúce tvar hlavy než veľké čapice. Výhodou takejto čiapky je, že sa hodí prakticky k všetkým tvarom hlavy.

Elegantné pánske pokrývky hlavy

Ak hľadáte tú správnu pokrývku hlavy a navštívite náš internetový obchod, tak ste na správnej adrese. V našom e-shope nájdete bohatý výber pánskych klobúkov a čiapok, ktoré Vám doslova vyrazia dych.

Ponúkame Vám pánske čiapky a klobúky vo viacerých farebných odtieňoch od svetových výrobcov na každú príležitosť – formálnu i slávnostnú. U nás nájdete pánske pokrývky hlavy, ktoré pristanú naozaj každému mužovi.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo