OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pánske nízke tenisky - Nosí ich celý svet

Nosíme ich všetci. Muži, ženy, deti bez rozdielu veku, povolania alebo štýlu. I keď by nás delili názory či iné druhy oblečenia, ťažko nájdeme niekoho, kto by tenisky nenosil. A je jedno aké, podstatné je, že každý z nás má minimálne jeden pár tenisiek vo svojej skrini.
Tí, ktorí ich vytvorili, možno ani nevedeli, akú teniskovú revolúciu a ošiaľ nimi spôsobia. Tenisky patria k tomu druhu obuvi, o ktorej možno povedať, že vstúpila do módneho sveta a zostala v ňom až dodnes. Pravdepodobne sa to už nikdy nezmení! Tenisky tu boli, sú a stále budú. Možno v iných variantoch, stále modernejšie, novšie, ale nikdy nevymiznú z módnej scény.

Milujú ich aj muži každého veku

Obuv, ktorá bola ešte pred pár rokmi určená hlavne na športovanie, dnes je neoddeliteľnou súčasťou každodenného outfitu muža či ženy. Tenisky nás opantali natoľko, že ich musíme mať na nohách každý deň. A kto si ich môže dovoliť nosiť stále, ten sa má rozhodne čím chváliť.
Existujú muži, ktorí majú to šťastie, že môžu v teniskách tráviť veľkú časť svojho života, či už si ich obúvajú do práce, do mesta, s rodinou na výlet alebo na posedenie s priateľmi. A určite v takom prípade nemajú tenisky len jedny. Možno by sme našli aj mužov, ktorí sú nimi doslova posadnutí viac ako ženy.
Tenisky vo všeobecnosti sa stali akoby módnym doplnkom a vyberáme si ich niekedy aj podľa farby ostatného oblečenia či dokonca k hodinkám a ostatným doplnkom. Aby sme skvelo ladili a zaujali svoje okolie a hlavne sa páčili aj sami sebe.

Nebudete ich chcieť už nikdy vyzuť

Aj o teniskách platí, že nie sú tenisky ako tenisky a ak túžime po skutočnej kvalite a štýlovosti, mali by sme do tenisiek investovať viac peňazí. Hovorí sa, že za kvalitu sa platí, ale prečo by sme za ňu nezaplatili? Radšej investícia do niečoho, čo nám bude slúžiť niekoľko sezón ako sa ulakomiť na lacné a nekvalitné tenisky, z ktorých sa budeme tešiť možno len jednu sezónu.
V našom internetovom obchode neponúkame lacné pánske tenisky, ale uprednostňujeme kvalitu za rozumnú cenu. Pánske tenisky z nášho e-shopu si môže dovoliť naozaj každý. Okrem toho ich výber je taký bohatý, že si každý chlap príde na svoje a bez tých svojich tenisiek od nás určite neodíde.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo