OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pre mužov, ktorí „podľahli“ behu

V súčasnosti existuje veľa druhov športu a určite nepoznáme všetky. Beh však netreba nikomu predstavovať, pretože je tak starý ako ľudstvo samo. Čoraz viac sa stáva obľúbenejším medzi ľuďmi mladšej i staršej generácie. Niekto behá ráno, iný zasa po práci alebo vo večerných hodinách. Podstatné je, že sa hýbeme a k tomu je veľmi dôležitá obuv, ktorú nosíme. Beh možno pokojne nazvať športom, ktorému holdujú nielen ženy, ale aj muži.
Milí páni – bežci, ak sa venujete naplno a pravidelne behaniu, mali by ste v prvom rade dbať na maximálne pohodlie svojich nôh a najmä chodidiel, aby vydržali čo najdlhšie a zdravé.

Stabilita nôh je veľmi dôležitá

Topánky, ktoré si na behanie obúvate, by mali spĺňať isté kritériá. V prvom rade by mali byť vybavené špeciálnymi technológiami, ktoré pohlcujú nárazy, zvyšujú stabilitu alebo znižujú tlak na chodidlo. To všetko zaisťuje nohám potrebný komfort, ktorý ich uchráni pred preťažením. Pevnosť, pohodlnosť a vzdušnosť! To sú základné podmienky správnej a kvalitnej bežeckej obuvi.
Treba však mať na pamäti, že aj medzi bežcami sú veľké rozdiely a nie je bežec ako bežec. Každý človek má iný tvar a inú veľkosť nohy. Rozdiely sú aj vo váhe a telesnej konštrukcii, preto si každý bežec musí nájsť tie svoje topánky, ktoré budú jeho nohám najlepšie vyhovovať.

Zaobstarajte si ešte dnes správnu bežeckú obuv

Je zvláštne koľko mužov si kupuje na bežné chodenie značkové, kvalitné tenisky, ale pre športovanie im postačí hocičo, keďže ich aj tak nikto pri behaní nevidí. Zaobstaranie nie je vecou módy či krásy, ale zdravia každého bežca. Častým dôvodom ukončenia rekreačného behania sú totiž zdravotné problémy a jednou z príčin môže byť nevhodná obuv. Veríme, že práve Vy nepatríte k tejto skupine mužov, ktorí by si na behanie obuli hocijaké tenisky. Ak ste pravidelným bežcom a behanie je Vaša životná vášeň, mali by ste dbať na správne bežecké topánky, ktoré budú tou pravou obuvou pre Vaše nohy.
V našom e-shope Vám ponúkame značkové pánske bežecké tenisky v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Tenisky značky Adidas, Puma, Niké a mnohé ďalšie Vám zabezpečia maximálne pohodlie a zážitok z Vášho behania. Môžete si vybrať z viacerých farieb tú, ktorú najviac obľubujete. V bežeckých teniskách od nás nikdy nepocítite bolesť nôh! Vaše spokojné chodidlá budú toho najlepším dôkazom.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo