Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Keď začínajú prvé kroky

Každý rodič si tým určite prešiel. A niektorí to zažívajú momentálne. Keď sa dieťa učí chodiť alebo príde do veku, keď už chodí samostatne. Vtedy každá mamička vie, že už dupačky stačiť nebudú, ale treba dieťatku zaobstarať kvalitné topánočky.

Treba si však uvedomiť, že hoci túžime po tom, aby naše dieťa vyzeralo čo najlepšie a bolo druhými obdivované, nesmieme mu oblečenie či obuv kupovať iba na krásu. V prvom rade musíme brať do úvahy pohodlie dieťatka a jeho zdravý vývin. Čím sa teda máme riadiť a aké pravidlá treba dodržiavať pri výbere detskej obuvi?

Na čo si treba dávať pozor pri kúpe detských topánok

Nájsť pre dieťa zdravotne bezchybné, pekné a hlavne dobre padnúce topánočky je doslova veda. Taktiež treba rátať s tým, že detská obuv je takmer taká nákladná ako pre dospelého. V záujme zdravia Vášho dieťaťa sa však takáto investícia určite oplatí.

Odborníci neodporúčajú „dediť“ obuv po staršom súrodencovi alebo príbuznom, lebo každá nôžka si hľadá vlastnú „cestu“, ale ani nakupovať na trhoch ázijskú obuv neidentifikovateľného zloženia. Peniažky, ktoré takýmto nákupom ušetríte, investujete neskôr do ortopedickej pomôcky, ktorá bude odstraňovať škody napáchané nekvalitnou obuvou.

Rovnako dôležité sú aj ďalšie faktory, ktoré majú veľký vplyv na výber správnej obuvi pre dieťa, a to sú správna dĺžka, správna šírka a strih, spôsob zapínania, výrobný materiál a v neposlednom rade i výška podpätku, ktorá by nemala prekročiť 25mm.

Topánky pre Vašu ratolesť

Zistili ste, že Vaše dieťa potrebuje nové topánky, lebo tie, ktoré má, ho už tlačia, ale nemáte čas chodiť s ním po kamenných obchodoch? Nevadí! My Vám s tým hravo pomôžeme. Stačí, ak navštívite náš internetový obchod a vyberiete si z našej bohatej ponuky rôznych druhov detskej obuvi pre chlapca i dievča vo viacerých farebných prevedeniach svetových značiek.

Ak dokonale poznáte veľkosť chodidiel Vášho dieťaťa, nemali by ste mať problém s kúpou detských topánok v našom e-shope. V prípade otázok Vám veľmi radi poradíme s výberom. Ponúkame Vám naozaj kvalitnú detskú obuv, ktorú nôžky Vášho dieťaťa určite ocenia.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo