OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Nie je obuv ako obuv

Kto by nepoznal bolesť nôh? Určite každý jeden z nás! My dospelí máme už viac-menej nárok na to, aby nás nohy boleli. Veď sa dennodenne nachodíme či nabeháme niekoľko kilometrov a naše nohy majú veľmi dobrú pamäť. Povedzme si úprimne, nohy nás bolia všetkých.

Ak nám však dieťa povie, že ho bolia nohy, nemusí byť príčinou celodenný výlet, túra alebo prechádzka či dlhé státie v rade. A preto by sme bolesť nôh-chodidiel u detí nemali podceňovať. Môže totiž ísť o iné príčiny bolesti detských nôh, ako je napr. nesprávna obuv, hlavne v čase, keď sa dieťa ešte vyvíja-rastie. Rovnako dôležitý je aj výber športovej obuvi pre naše deti.

Pre správny vývin detských chodidiel

Skôr než začneme nakupovať obuv pre deti, mali by sme vedieť ešte zopár dôležitých informácií. V prvom rade si treba uvedomiť, že detská noha rastie veľmi rýchlo. Najmä v malom veku je preto veľkosť o pol čísla zanedbateľná a veľmi rýchlo do nej dorastie.

Rovnako dôležitý je aj materiál topánok, ktorý by mal zodpovedať určitým parametrom. Topánky by nemali byť vyrobené z umelých nepriedušných látok. Veľmi dôležité je, aby boli ľahké, keďže deti ich majú na nohách takmer celý deň. Keď chytíte topánku do ruky, vyskúšajte aj jej ohybnosť. Obuv musí byť najohybnejšia v časti, kde majú deti kĺby prstov. Podrážka však nemôže byť úplne mäkká a príliš poddajná, lebo inak nepodá deťom potrebnú stabilitu. V neposlednom rade pozerajte aj na tlmiace vlastnosti topánok, ktoré znižujú odpor vyvíjaný chôdzou po betóne alebo pri športe.

Dievčenská športová obuv

Dnešná móda je veľmi lákavá, to musíme uznať všetci. Týka sa to aj sveta dievčenskej športovej obuvi. Niekedy máme pocit, že sa úplne strácame v mori toľkých ponúk, druhov, štýlov topánok a cítime sa bezradní. A ešte keď sa k tomu pridajú aj požiadavky nášho dieťaťa, ktoré si všemožným spôsobom chce vydobyť svoje, tak už sme na pokraji nervového zrútenia. Pamätajme si však za každých okolností, že zdravý vývin chodidiel našich detí musí byť na prvom mieste.

Ak hľadáte správnu športovú obuv pre dievčatá, u nás ju určite nájdete! V našom internetovom obchode si môžete vyberať z bohatej a lákavej ponuky dievčenskej športovej obuvi, ktorá sa bude páčiť aj Vašim deťom. Rôzne farebné kombinácie, svetové značky, modely, vzory-to je záruka kvality a ceny! V športovej obuvi od nás budú chodidlá Vašej dcéry stále v bezpečí a maximálnom pohodlí!

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo