OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pre všetky malé parádnice

 

Možno si ešte niektorí spomínate na svoje detské časy, keď rodičia riešili naše ploché nohy a mali trampoty s výberom a kúpou topánok pre nás. Pravdepodobne nás bolo viac tých, ktorí sme mali ploché nohy, ako tých, ktorí mali nohy v poriadku. Tak nejako to už patrí k detstvu, keď sa človek vyvíja, rastú mu aj nohy a niekedy nemajú klenbu takú, akú by mali mať.

Teraz, keď sme dospelí a sami máme vlastné deti, vieme, že vybrať a kúpiť tú správnu obuv pre svoje dieťa je častokrát hotové umenie. Nehovoriac o tom, že dnešné deti si neobujú len tak hocičo, ako voľakedy my. Chcú nosiť to, čo sa im páči, čo je moderné a to, čo majú všetky kamošky. Mnohí rodičia sami nevedia, ktorá obuv je správna pre ich deti.

 

Aká je správna obuv pre deti?

 

Nedajte sa uchlácholiť svojimi ratolesťami pri kúpe obuvi len preto, aby ste mali od nich pokoj a nerobili Vám v obchode scénu. Ak chcete, aby Vaše dieťa malo svoje nohy zdravé, riaďte sa zdravým rozumom, a to znamená, vyberajte detskú obuv nie podľa vonkajšieho vzhľadu, ale podľa materiálu, tvaru, kvality. Prípadne si nechajte poradiť odborníkmi na detskú obuv, ak si neviete dať sami rady.

Jednou z podmienok správneho vývinu pohybového systému u detí je aj správne obúvanie. Detská noha je extrémne citlivá na škodlivé vonkajšie vplyvy. Vzhľadom na fyziologické zvláštnosti vyvíjajúceho sa detského chodidla sú na detské topánky z hľadiska ich používania kladené vysoké nároky.

 

Kupujte obuv deťom spolu s nimi

 

Dnešné životné tempo je veľakrát také rýchle, že nič nestíhame, nemáme na mnohé veci čas. Jednou z nich môže byť aj kúpa topánok pre deti. Neodporúča sa však kupovať detské topánky naslepo, nemuselo by sa nám to vyplatiť.

Ak máme doma malú parádnicu, slečnu, ktorá sa chce páčiť, tak určite jej chceme urobiť radosť novými topánkami. Momentálne sú v kurze dievčenské topánky na suchý zips, veľmi obľúbené medzi dievčatami a hlavne praktické. Nemusíme riešiť žiadne šnurovanie, „zapneme“ suchý zips a hotovo!

Takýmto lákadlom je aj dievčenská obuv na suchý zips v našom e-shope. Hoci neodporúčame nákup bez vyskúšania, pomôcť Vám môže zmeranie chodidla Vášho dieťaťa a podľa toho si môžete pokojne vybrať topánky aj z pohodlia domova. V našom internetovom obchode Vám ponúkame množstvo dievčenských topánok na suchý zips v rôznych farbách, strihoch, veľkostiach i štýloch s možnosťou výmeny alebo vrátenia tovaru, ak by Vášmu dieťaťu obuv „nesadla.“ Potešte svoju malú slečnu ešte dnes peknými pohodlnými topánočkami od nás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo