OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Milujú ich nielen ženy, ale aj dievčatá

Pre všetky milovníčky dievčenských čižiem a  členkovej obuvi je dobrou správou to, že táto obuv nie je zďaleka záležitosťou jednej sezóny. Nemusíte sa báť kúpiť si členkové topánky len preto, že by už o rok-dva neboli moderné a zaujímavé. Práve naopak, kúpa tejto obuvi bude pre vás veľmi dobrou a výhodnou investíciou.

Veď ženské pokolenie je známe tým, že už dievčatá od istého veku sa túžia parádiť, držať krok s módou a dbajú na to, aby boli v spoločnosti vždy upravené a príťažlivé aj vďaka oblečeniu a obuvi. Preto možno povedať, že topánky nie sú iba dámskou záležitosťou, ale aj dievčenskou.

Nie je to iba sezónna záležitosť

Aj keď sa nám pojem dievčenská členková obuv na prvé počutie spojí s čižmičkami, nie je to iba o nich. Táto obuv sa síce väčšinou tvári ako čižmy, ale nie v pravom slova zmysle. Čižmy sú na rozdiel od členkovej obuvi viac-menej sezónnou záležitosťou. Veď uznajme, ktoré z dievčat by si dalo napríklad v lete či na jar na nohy kožušinové čižmy? Vyzeralo by to minimálne čudné a určite smiešne. Za to ale členkové topánky na dievčenských nohách by vyvolali presne opačnú reakciu nášho okolia. A o to nám ide, nie? Byť krásne, atraktívne, príťažlivé a elegantné vždy a za každých okolností. V neposlednom rade aj samy pre seba, veď nič tak nezdvihne dievčenské sebavedomie, ako to, že dobre a skvelo vyzerá a páči sa sama sebe.

Dievčenské čižmy a členkové topánky v našom e-shope

Povedali sme, že dievčenské členkové topánky rozhodne nie sú iba sezónnou záležitosťou, predsa len sú ročné obdobia, počas ktorých ich dievčatá nosia oveľa častejšie ako inokedy. A tými obdobiami sú hlavne jar a jeseň, čo je logické, lebo v horúcich letných dňoch nebudú nosiť topánky po členky, a takisto v mrznúcom počasí by im určite ich teplo nestačilo. Čiže úplne ideálne obdobie na nosenie dievčenskej členkovej obuvi sú práve jarné a jesenné dni.

Ak máte doma slečnu či tínedžerku, ktorá sa rada fintí a potrpí si aj na pohodlnú obuv, tak určite sa Vám oplatí navštíviť náš e-shop, v ktorom sme pripravili bohatú ponuku dievčenských čižiem i členkových topánok pre dievčatá. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a neodídete od nás naprázdno. Nechajte sa zlákať dievčenskými čižmami a členkovými topánkami v rôznych farbách a svetových značkách, ako sú napr. Mustang, Tom Tailor, Geox Kids a ďalšie.  

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo