OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Chlapčenská turistická obuv - Správna obuv je dôležitá aj u detí

Kto by nepoznal bolesť nôh? Určite každý jeden z nás! My dospelí máme už viac-menej nárok na to, aby nás nohy boleli. Veď sa dennodenne nachodíme či nabeháme niekoľko kilometrov a naše nohy majú veľmi dobrú pamäť. Povedzme si úprimne, nohy nás bolia všetkých.
Ak nám však dieťa povie, že ho bolia nohy, nemusí byť príčinou celodenný výlet, túra alebo prechádzka či dlhé státie v rade. A preto by sme bolesť nôh-chodidiel u detí nemali podceňovať. Môže totiž ísť o iné príčiny bolesti detských nôh, ako je napr. nesprávna obuv, hlavne v čase, keď sa dieťa ešte vyvíja-rastie.

Doprajte svojmu dieťaťu radosť z pohybu

Skôr než začnete nakupovať chlapčenskú obuv, mali by ste vedieť ešte zopár dôležitých informácií. V prvom rade si treba uvedomiť, že detská noha rastie veľmi rýchlo. Najmä v malom veku je preto veľkosť o pol čísla zanedbateľná a veľmi rýchlo do nej dorastie. Preto, ak niečo kupujete v predstihu, majte na mysli aj tento fakt. Do dvoch rokov je zmena najintenzívnejšia. Chodidlo sa potom postupne vyvíja až približne do pätnásteho roku, tu je však odchýlka maximálne pol čísla na rok.
Rovnako dôležitý je aj materiál topánok, ktorý by mal zodpovedať určitým parametrom. Topánky by nemali byť vyrobené z umelých nepriedušných látok. Veľmi dôležité je, aby boli ľahké, keďže deti ich majú na nohách takmer celý deň. Podrážka by nemala byť úplne mäkká a príliš poddajná, lebo inak nepodá deťom potrebnú stabilitu.
Platí to aj o turistickej chlapčenskej obuvi, pretože obuv určená na tento cieľ musí spĺňať tie najnáročnejšie požiadavky. Preto by ste mali ako rodičia do turistickej obuvi zainvestovať, aby si Vaše dieťa naplno užilo a vychutnalo turistickú vychádzku či akýkoľvek pohyb v prírode.

Užite si turistiku s trekingovými topánkami od nás

Ak hľadáte pre svojho syna vhodnú a hlavne kvalitnú outdoorovú obuv, tak v našom internetovom obchode ste na správnej adrese. Deti treba v pohybových aktivitách podporovať, aby boli zdravé. Jednou z možností sú aj rodinné či školské výlety a turistické vychádzky. K tomu však treba zvoliť správnu obuv, ktorá nielenže nohy neunaví, ale aj dostatočne ochráni pred náročnejším terénom.
V našom e-shope Vám ponúkame na výber niekoľko modelov chlapčenskej turistickej obuvi vo viacerých farbách, veľkostiach a cenách. Objednajte si obuv pre svoju ratolesť ešte dnes a vyrazte do hôr za novými zážitkami.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo