OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Mnohí ho milujú

V súčasnosti existuje veľa druhov športu a určite nepoznáme všetky. Beh však netreba nikomu predstavovať, pretože je tak starý ako ľudstvo samo.  Čoraz viac sa stáva obľúbenejším medzi ľuďmi mladšej i staršej generácie. Niekto behá ráno, iný zasa po práci alebo vo večerných hodinách. Podstatné je, že sa hýbeme a k tomu je veľmi dôležitá obuv, ktorú nosíme. Beh možno pokojne nazvať športom, ktorému holdujú nielen dospelí, ale aj deti.  

Chlapci – bežci, ak sa venujete naplno a pravidelne behaniu, mali by ste v prvom rade dbať na maximálne pohodlie svojich nôh a najmä chodidiel, aby vydržali čo najdlhšie a zdravé.

Aby bol beh radosťou i potešením

Topánky, ktoré si na behanie obúvate, by mali spĺňať isté kritériá. V prvom rade by mali byť vybavené špeciálnymi technológiami, ktoré pohlcujú nárazy, zvyšujú stabilitu alebo znižujú tlak na chodidlo. To všetko zaisťuje nohám potrebný komfort, ktorý ich uchráni pred preťažením. Pevnosť, pohodlnosť a vzdušnosť! To sú základné podmienky správnej a kvalitnej bežeckej obuvi.

Treba však mať na pamäti, že aj medzi bežcami sú veľké rozdiely a nie je bežec ako bežec. Každý človek má iný tvar a inú veľkosť nohy. Rozdiely sú aj vo váhe a telesnej konštrukcii, preto si každý bežec musí nájsť tie svoje topánky, ktoré budú jeho nohám najlepšie vyhovovať.

Chlapčenská bežecká obuv od nás

Je zvláštne koľko rodičov kupuje svojim deťom na bežné chodenie značkové, kvalitné tenisky, ale na športové aktivity svojich detí veľmi nemyslia. Zaobstaranie nie je vecou módy či krásy, ale zdravia každého bežca či je dieťa alebo dospelý. Veríme, že práve Vy nepatríte k tejto skupine rodičov, ktorí by  na behanie alebo akýkoľvek šport obuli svojmu synovi hocijaké tenisky. Ak sa Vaše dieťa venuje športovej aktivite, ktorá si vyžaduje behanie, mali by ste dbať na správne bežecké topánky, ktoré budú pre jeho nohy tou pravou obuvou.

V našom e-shope Vám ponúkame značkovú chlapčenskú bežeckú obuv v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach. Tenisky značky Adidas, Puma, Niké a mnohé ďalšie zabezpečia Vašej ratolesti maximálne pohodlie a zážitok z behania. Chlapčenská bežecká obuv od nás je pohodlná, príjemná a kvalitná.  Spokojné nohy Vášho malého bežca budú toho najlepším dôkazom.

           

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo