OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťChlapčenská poltopánky - Aby detské nohy necítili bolesť

Dospelí vedia, že bolesť nôh nie je ani trochu príjemná. Môže mať samozrejme viaceré dôvody, ale najčastejším býva nevhodná a nesprávne zvolená obuv. Hovorí sa a platí to hlavne o ženách, že pre krásu treba niekedy aj čosi vytrpieť. A možno preto mnohé ženy nosia topánky na vysokých opätkoch, aby sa páčili a boli príťažlivé. Keby však vedeli rozprávať ich nohy, čo by asi tak povedali?
Detské nohy sa však stále vyvíjajú a preto sú oveľa jemnejšie a citlivejšie na obuv ako chodidlá dospelého človeka. Jasné, že dnešné deti sa chcú páčiť, dievčatá túžia byť princezné a chlapci zasa veľkí frajeri. No a k tomu patria aj topánky. Vieme však aká obuv je vhodná pre naše deti?

Kvalita aj štýlovosť

Nemali by sme ako rodičia podceňovať výber detskej obuvi štýlom, že je jedno, čo si naše dieťa obuje, len aby nechodilo bosé. Takto možno rozmýšľali ľudia v dávnej minulosti, my by sme však mali byť oveľa dôslednejší vo výbere topánok pre deti.
Nielen tí, ktorí majú doma malé parádnice stoja niekedy pred problémom, aké topánky kúpiť pre slečnu. Platí to aj o chlapčenskej obuvi, lebo aj chlapci sa vyvíjajú, rastú a spolu s nimi sa mení aj veľkosť a tvar ich chodidiel.
V súčasnosti nie je však vôbec problém kúpiť chlapcom také topánky, ktoré nielenže budú kvalitné a vhodné pre nich, ale aj moderné, štýlové a pohodlné.

Frajer v poltopánkach

Dnešná móda je veľmi lákavá a jej ponuka veľmi pestrá. Týka sa to aj sveta topánok, aj tých chlapčenských. Chlapci sú povestní tým, že topánky zničia oveľa skôr ako dievčatá a nám neostáva nič iné, ako stále kupovať nové a nové páry.
Kto však má stále čas chodiť po obchodoch s dieťaťom, ktoré je unavené, mrzuté, ktoré by sa radšej hralo s kamošmi, ako skúšalo dve hodiny topánky? Úprimne povedané, nemáme na to nervy a trpezlivosť ani my, dospelí.
Ak ste na tom aj Vy podobne, ale viete, že Váš syn nové topánky potrebuje, tak skúste ušetriť čas a aj peniaze návštevou nášho internetového obchodu. V sekcii chlapčenská obuv- poltopánky nájdete ponuku chlapčenských poltopánok vo viacerých farbách, značkách i cenách. Za kvalitou nemusíte chodiť ďaleko! Nájdete ju aj u nás v podobe štýlových chlapčenských poltopánok, z ktorých budete mať radosť nielen Vy, ale aj Váš malý nezbedník!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo