OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťObuv na rýchlu chôdzu - Chôdza je pre človeka veľmi dôležitá

 

V súčasnosti existuje veľa druhov športu a stále sa vymýšľajú nové. No niekedy si neuvedomujeme, že ak veľa a často chodíme, tiež v podstate športujeme. Niekto možno chodí dennodenne pešo do práce alebo na autobusovú zastávku či vlakovú stanicu. Iní sa možno veľa nachodíme v práci, jednoducho všetci chodíme a hýbeme sa. A keďže chodíme po nohách, dôležitá je obuv, ktorú nosíme.

Ak sa niekto špeciálne venuje rýchlej chôdzi, pretože aj to je istý druh športu, musí v prvom rade dbať na maximálne pohodlie svojich chodidiel, aby vydržali čo najdlhšie a zdravé.

 

Chudnime so správnou obuvou

 

Možno si poviete, čo má obuv spoločné s chudnutím? Verte, že veľmi veľa, najmä, ak ste sa rozhodli chudnúť prostredníctvom rýchlej chôdze. Vtedy sa Vaša obuv stáva prioritou č.1. Tak, ako pri behaní je dôležitá kvalitná obuv, rovnako je tomu tak aj pri chôdzi. Topánky, ktoré nosíte pri chôdzi by mali totiž spĺňať isté kritériá. V prvom rade by mali byť vybavené špeciálnymi technológiami, ktoré pohlcujú nárazy, zvyšujú stabilitu alebo znižujú tlak na chodidlo. To všetko zaisťuje nohám potrebný komfort, ktorý ich uchráni pred preťažením. Pevnosť, pohodlnosť a vzdušnosť! To sú základné podmienky správnej a kvalitnej obuvi na rýchlu chôdzu.

 

S teniskami od nás si rýchlu chôdzu zamiluje každý

 

Ak ste skúšali behať, ale zistili ste, že to nie je to pravé orechové pre Vás, nezúfajte! Skúste niečo podobné ako beh-rýchlu chôdzu. Je to o niečo menej náročnejšie ako behanie a má podobné priaznivé účinky na Vaše zdravie.

K tomu však potrebujete kvalitné topánky, s ktorými môžete prejsť aj polovicu sveta a nohy Vás nebudú bolieť. A takéto „zázračné“ tenisky nájdete v našom internetovom obchode. Tenisky značky Niké a Reebok Vám rozhodne zabezpečia maximálne pohodlie a zážitok z rýchlej chôdze. Môžete si vybrať z viacerých farieb tú, ktorú najviac obľubujete. V teniskách od nás určených na rýchlu chôdzu Vás chodidlá nikdy bolieť nebudú! Vyskúšajte a presvedčte sa o tom sami! Vaše spokojné nohy budú toho najlepším dôkazom.

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo