Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Môžu za ne Holanďania

Určite to však neznie ako sťažnosť, práve naopak! Všetky ženy milujú dreváky a ak by ste nevedeli, komu za túto veľmi vydarenú obuv poďakovať, tak už viete. Zrodili sa v krajine tulipánov-v Holandsku. Ako to bolo so vznikom drevákov?

I keď sa topánky s vysokou drevenou podrážkou nosili už v antike, isté však je, že najstaršie dochované dreváky v Európe z 13.storočia sa našli v Holandsku pri Amsterdame a Rotterdame. To, čo najviac na nich prekvapí je fakt, že sa v podstate vôbec nelíšia od tých dnešných.

Nezničiteľné topánky sú zárukou kvality

Klopkajú nielen po celom Holandsku, ale možno povedať, že už takmer po celom svete. Ženy ich nosia do práce, na nákupy i do kostola či napríklad na nedeľnú prechádzku do mesta. Dokonca ich predpisujú aj lekári na rehabilitáciu, niektoré sú totiž aj zdravotnou obuvou. Dreváky sú o niečo ťažšie ako bežné topánky, a tak sa svaly chodidla musia viac namáhať a celá noha viac spolupracovať s telom. Pravidelné nosenie drevákov je vraj aj účinným prostriedkom proti plochým nohám.

Dreváky predstavujú tradičnú holandskú obuv, ktorá ponúka množstvo výhod. Zlepší stav Vašej chrbtice, ľahko sa kombinuje s doplnkami vo Vašom šatníku a na nohe pôsobí zvodne a žensky. Dreváky sú pri ich dlhodobom nosení schopné vytvarovať Vaše nohy tak, aby pôsobili neodolateľne a sexy.

Obujte si ich k čomukoľvek

Dnešný trh módy neponúka iba tradičné dreváky, ale aj moderné modely na platforme alebo podpätku s rôznymi ozdobnými prvkami, akými sú pracky, šnúrky alebo ozdobné lemovania. Práve takýto typ súčasných drevákov sa u popredných módnych návrhárov stal dôležitým doplnkom.

Najväčšou konkurenčnou výhodou drevákov sú ich priaznivé účinky na naše zdravie. Dreváky nedeformujú klenbu nohy, zachovávajú prirodzený anatomický tvar chodidla, zlepšujú stav chrbtice, tvarujú svalstvo a sú nesmierne vhodné aj pre alergikov. Navyše päta je v drevákoch situovaná nižšie ako prsty, čo spôsobuje napínanie svalov a v konečnom dôsledku zlepšenie krvného obehu.

Ďalšou prednosťou drevákov je ich dlhá životnosť a ľahká kombinovateľnosť. Dreváky sa dajú nosiť k čomukoľvek. Hodia sa k nohaviciam, rifliam, k sukni či ku šatám. Ľahko zladíte i doplnky ako kabelky, opasky, bižutériu a okuliare.

Dámske šľapky a domáca obuv online

Dobrou správou je, že ich máme aj my! V našom internetovom obchode sa môžete ponúknuť drevákmi rôznych farieb, tvarov, strihov a značiek. Vyberajte, objednávajte a nakupujte online dámske dreváky v našom e-shope. Potešte seba i svoje nohy kvalitnými drevákmi a doprajte si v nich maximálny komfort.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo