Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Posadnutosť je v každej z nás

My, ženy, máme už tak nejako od počiatku akúsi nevysvetliteľnú potrebu páčiť sa druhým a vyzerať čo najlepšie. Preto navštevujeme rôzne salóny krásy, chodíme na pedikúru, manikúru či pravidelne ku kaderníčke. A nielen to! Ku kráse patrí aj oblečenie, ktoré zohráva veľmi dôležitú úlohu vo svete žien.

Chodíme pravidelne na nákupy, aby sme mali vo svojom šatníku vždy nejaký nový, dobre kombinovateľný kúsok. Sú ženy, ktoré potrebujú mať veľa druhov kabátov, blúzok alebo pulóvrov. Sú také, ktoré si potrpia na svojich kabelkách. Ale priznajme si úprimne. Väčšina žien je priam posadnutá topánkami. A dnešní výrobcovia dámskej obuvi to veľmi dobre vedia, preto sa snažia prinášať stále nové a nové typy topánok, aby ulahodili každej z nás.

Originálne pre každú modernú ženu

Dámska obuv je v dnešnej dobe veľmi rozmanitá práve tak, ako sme rozmanité my, ženy. Každej vyhovuje niečo iné a platí to aj o topánkach. Dámska obuv prešla svojim vývojom, dnes je možné už nosiť takmer akýkoľvek druh. Nosia sa sandále, poltopánky, čižmy či tzv. našuchovačky. S nízkym aj vysokým opätkom alebo topánky na platforme. Všetko je moderné, všetko je pekné. Záleží už len na konkrétnej žene, pre ktorú obuv sa rozhodne, ktorú si najviac zamiluje.

Niektoré z nás nedajú dopustiť na lodičky či topánky na vysokých podpätkoch, iné si nevedia predstaviť život bez topánok na platforme a zasa podaktoré s takmer železnou pravidelnosťou siahneme po poltopánkach. Ich využitie je veľmi široké, rovnako dobre nám poslúžia do práce alebo na chvíle relaxu s rodinou či priateľmi.

Poltopánkami nič nepokazíte

Dámske poltopánky si suverénne našli cestu do ženského šatníka a stali sa veľmi obľúbenou dámskou obuvou. Tento druh dámskych topánok by nemal chýbať u žiadnej ženy, ani u tej, ktorá viac holduje napr. lodičkám. Skvelo sa hodia do práce, na výlet, prechádzku mestom alebo na nákupy.

Ak ich ešte nemáte vo svojom šatníku alebo staré už neslúžia tak, ako by mali, príďte si vybrať z pestrej ponuky poltopánok v našom e-shope. Ponúkame Vám kvalitné a pohodlné dámske poltopánky, ktorým rozhodne neodolá žiadna žena a Vaše nohy ocenia ich pôvab a pohodlie.

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo