Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Členková obuv nie je iba sezónnou záležitosťou

Pre všetky milovníčky dámskej členkovej obuvi je dobrou správou to, že táto obuv nie je zďaleka záležitosťou jednej sezóny. Nemusíte sa báť kúpiť si členkové topánky len preto, že by už o rok-dva neboli moderné a zaujímavé. Práve naopak, kúpa tejto obuvi bude pre vás veľmi dobrou a výhodnou investíciou.

Nie sú to iba čižmy...

Aj keď sa nám pojem dámska členková obuv na prvé počutie spojí s čižmičkami, nie je to iba o nich. Táto obuv sa síce väčšinou tvári ako čižmy, ale nie v pravom slova zmysle. Čižmy sú na rozdiel od členkovej obuvi viac-menej sezónnou záležitosťou. Veď uznajme, ktorá z nás by si dala napríklad v lete či na jar na nohy kožušinové čižmy? Vyzeralo by to minimálne čudné a určite smiešne. Za to ale členkové topánky na našich nohách by vyvolali presne opačnú reakciu nášho okolia. A o to nám ide, nie? Byť krásne, atraktívne, príťažlivé, elegantné a sexy pre svojich manželov či priateľov. V neposlednom rade aj pre ostatných, veď závistlivé pohľady iných žien či tie túžobné u mužov, by nás mali tešiť a dvíhať nám sebavedomie.

Rovná podrážka alebo podpätok?

Povedali sme si, že dámske členkové topánky rozhodne nie sú iba sezónnou záležitosťou, predsa len sú ročné obdobia, počas ktorých ich nosíme oveľa častejšie ako inokedy. A tými obdobiami sú hlavne jar a jeseň, čo je logické, lebo v horúcich letných dňoch nebudeme nosiť topánky po členky, a takisto v mrznúcom počasí by nám určite ich teplo nestačilo. Čiže úplne ideálne obdobie na nosenie členkovej obuvi sú práve jarné a jesenné dni. Večná dilema žien: kúpiť si členkovú obuv s rovnou podrážkou alebo s opätkom? Ponuky sú síce bohaté, ale aj my sme každá iná! To, čo vyhovuje jednej, nemusí sedieť druhej alebo to, čo sa páči niektorým, nemusí byť pekné aj pre ostatné. Ako sa v tom vyznať, aby sme nestrávili celé týždne a mesiace len rozmýšľaním nad týmto problémom? Riešenie je niekedy jednoduchšie, ako sa zdá. Dámska členková obuv je vhodnou alternatívou pre všetky športové typy žien, ktoré počas dňa nachodia hromadu kilometrov, a teda potrebujú pohodlnú obuv, ktorá zároveň vyzerá elegantnejšie než napr. tenisky. Členková obuv na podpätkoch je vhodná pre ženy, ktoré majú rady život na vysokej nohe. Ponuka je o to zaujímavejšia, lebo máte na výber ihličkové podpätky, platformy, plné podpätky atď. Je len na vás, v ktorých sa budete cítiť najpohodlnejšie. Elegantné i športové členkové topánky, do práce aj na párty, s rovnou podrážkou ale aj na opätku, nájdete aj v našom internetovom obchode. Môžete sa do sýtosti vyblázniť výberom materiálu, farby či strihu. Cenovo sú dostupné pre každú z vás! Potešia vás obľúbené svetové značky, napríklad Tom Tailor, Arizona, Mustang, Tamaris, Rieker a ďalšie.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo