Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach OTTO cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Obuv naša každodenná

Ak by ste si milí páni mysleli, že výber ženských topánok je úplne jednoduchý, veľmi by ste sa mýlili. To, čo vy možno pokladáte za stratu času – nakupovanie, to my, ženy veľmi milujeme. Samozrejme, že sa nájdu aj takí muži, ktorí z lásky k svojim manželkám, priateľkám obetujú niektoré popoludnie alebo víkend a robia svojej polovičke spoločnosť pri nákupoch. Pravdou však je, a to prosím, neberte muži osobne, že pri nakupovaní si väčšinou vystačíme samy. Veď kúpa napr. topánok nám zaberie oveľa viac času ako vám. S prichádzajúcimi zimnými mesiacmi sa už nejedna z nás obzerá po vhodných čižmách, v ktorých naše nohy budú v teple. A rozhodne nám nie je jedno, čo si v zime obujeme.

Platforma stále v móde

Čoraz viac v súčasnosti ženy dávajú prednosť pri výbere čižiem takým, ktoré sú postavené na platforme. Keď sa povie platforma, hoci toto slovo má niekoľko významov, ženám napadne hlavne v súvislosti s obuvou. No, darmo, nezaprieme sa! Práve naopak, už horlivo rozmýšľame nad tým, akú platformu zvoliť, aby bola pre nás tá správna a najmä pohodlná. Totižto aj medzi čižmami na platforme je rozdiel. Existuje platforma nízka, stredná a vysoká. A práve toto je veľmi dôležitý faktor pri výbere čižiem s platformou. Ako skĺbiť eleganciu s pohodlím? Pokiaľ chceme vyzerať luxusne, ale nechceme aby sa naše nohy časom zdeformovali, určite si vyberme platformu, ktorá je plochá. Mali by sme sa vyvarovať čižmám s platformou, ktoré majú úzke špičky, pretože nám tlačia prednú časť k sebe a časom môžu poškodiť naše nohy. Pre komfort a pohodlie radšej zvoľme čižmy s platformou, ktoré majú hrubšiu špičku. Naše nohy nám to nikdy nezabudnú.

Pre ženy v každom veku

Výhodou čižiem na platforme je, že sú akoby nadvekové. O niektorých kúskoch oblečenia hovoríme, že sú nadčasové, na čižmy s platformou sedí práve prívlastok nadvekové. Okrem toho, že už kraľujú niekoľko zím, sú vhodné pre ženu v akomkoľvek veku. Neriadia sa vekom ženy, pretože s tým správnym oblečením a doplnkami dokážu urobiť z každej z nás jedinečnú osobnosť. Vysokú obľubu si dokázali získať hlavne kvôli komfortu, ktorý nohám prinášajú aj napriek opätku. No je to práve platforma, ktorá výrazne zjednoduší pohyb a chôdza v nich nie je sťažená ani na šmykľavom povrchu bežnom v zimnom období. A my, samozrejme, tiež nezaostávame za svetom módy. Vieme, že čižmy na platforme sú sezónnym hitom, hitom zimy, ktorá onedlho príde aj v kalendári. Preto neváhajte a navštívte náš e-shop, aby ste si stihli včas vybrať čižmy s platformou. Čakajú na vás čižmy, na ktorých určite oceníte ich kvalitný materiál, elegantný štýl a pohodlné nosenie.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať