Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Registrácia

Fakturačná adresa

Vaša e-mailová adresa je nutná pre spracovanie objednávky. Po dokončení nákupu obdržíte na zadanú e-mailovú adresu potvrdenie o prijatí objednávky. Tiež sa môžete prihlásiť do e-shopu Lascana zadaním vašej e-mailovej adresy ako používateľského mena a Vášho hesla.
v
Zadajte heslo pre zabezpečenie účtu. Heslo musí mať dĺžku najmenej 6 znakov a musí obsahovať kombináciu písmen a číslic. Môže obsahovať špeciálne znaky alebo veľké písmená.
v
Pre úspešné spracovanie objednávky potrebujeme vaše dátum narodenia.
. . v
V záujme bezproblémovej dopravy a rýchlejšieho spracovania vás žiadame, aby ste nám poskytli vaše telefónne číslo. Prosíme vás, aby ste telefónne číslo uviedli bez predvoľby. (02 11 222 333)
v

Doručovacia adresa

V záujme bezproblémovej dopravy a rýchlejšieho spracovania vás žiadame, aby ste nám poskytli vaše telefónne číslo. Prosíme vás, aby ste telefónne číslo uviedli bez predvoľby. (02 11 222 333)
v


Vyplnením registračného formulára dávate súhlas k tomu, aby vami uvedené údaje boli spracovávané v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov pre ďalšie využitie za účelom zásielkového predaja v rámci obchodnej činnosti spoločnosti Otto Central Europe GmbH., a to až do odvolania. V prípade zaškrtnutia voľby odberu zvýhodnených ponúk e-mailom, dávate súhlas k tomu, aby Vám bol zasielaný pravidelný elektronický newsletter a ďalšie informácie o ponukách, zľavách a akciách spoločnosti Otto Central Europe GmbH na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli.
Z odberu noviniek sa môžete odhlásiť kedykoľvek na adrese www.otto.sk/odhlasit.
Listom na nasledujúcej adrese: P.O. Box 4, 010 02 Žilina 2 alebo telefonicky 02/32 222 222 (pondelok -piatok 7:00 – 20:00, sobota 8:00-14:00) E-mailom: môžete poslať vašu žiadosť o zrušenie odberu na adresu otto@otto.sk. Z odberu katalógov a SMS sa môžete odhlásiť na vyššie uvedených kontaktných údajoch cez telefón, e-mailom alebo písomne. Vaše údaje sú u nás v bezpečí. Viac informácií o ochrane osobných údajov.

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo