OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Maximálne pohodlie počas cvičenia

Pravdepodobne netreba príliš špeciálne predstavovať jogu alebo pilates cvičenie. Čoraz viac ľudí sa týmto cvičeniam venuje a hodnotia ich veľmi pozitívne. Okrem toho, vieme si k nim nájsť množstvo materiálov a informácií a na ich základe sa rozhodnúť či sa budeme joge venovať alebo nie.

Poďme vychádzať z toho, že sa joge venujeme alebo budeme venovať. Vtedy sa najdôležitejšou stáva otázka oblečenia. Ako a čo si obliecť na cvičenie jogy a pilates? Možno budeme prekvapení, ale oblečenie je v tomto prípade veľmi podstatné. Preto zabudnite len na hocijaké tepláky či staré tričko, ale pripravte sa čo najlepšie, aby ste si cviky užili naplno.

Ako docieliť radosť z cvičenia?

Odpoveď na túto otázku je úplne jednoduchá- obliecť si také oblečenie, ktoré nám bude najlepšie vyhovovať a nebude nám brániť naplno si vychutnávať pohyby pri cvičení. Aké teda oblečenie zvoliť na jogu alebo pilates?

Tričko by malo byť dlhšie aby Vám zakrývalo driekovú oblasť chrbtice, čo oceníte hlavne v polohách ľahu na chrbte a na boku. Ak ste náchylná na chlad, je lepšie sa obliecť vo vrstvách, kde pri zahriatí sa viete jednej vrstvy zbaviť a opäť pri nepohodlí dať ju naspäť na seba. 

Nohavice krátke alebo dlhé? Opäť by mali zakrývať driekovú oblasť, aby ste sa cítili pohodlne. Dĺžku prispôsobte Vášmu komfortu. Skúste si vybrať materiál, ktorý zľahka bude obopínať Vaše krivky. Veľa visiaceho materiálu môže prekážať nielen pri pohybe, ale aj pôsobiť rušivo pri koncentrácii na cvičenie. Oblečenie na jogu by malo byť nielen pohodlné, ale aj funkčné.

Športová podprsenka, tričko i legíny

To sú základné kúsky jogového oblečenia, ktoré by nám nemali v šatníku chýbať, ak holdujeme joge či pilates. Tak ako pri športovaní si starostlivo vyberáme to, čo si na seba oblečieme, mali by sme rovnakú pozornosť venovať aj výberu oblečenia na jogu.

Ak ste sa rozhodli venovať sa jogovým cvikom a ešte nemáte vhodné oblečenie, tak naša ponuka je pre Vás ako stvorená. V našom internetovom obchode si môžete vyberať z viacerých druhov, strihov, farieb a značiek športových podprseniek, tričiek, topov, legín či športových nohavíc. Športové oblečenie od nás je zárukou kvality, maximálneho pohodlia a dobrého pocitu z cvičenia.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo