OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
Pre všetkých milovaných i milujúcich

Mesiac február sa nám už odpradávna spája s mesiacom zaľúbených, a hlavne jeden špeciálny februárový deň – 14.február, keď slávi sviatok Valentín. V tento deň sa mnohí obdarovávajú rôznymi darčekmi, pozornosťami, kvetinkami či možno aj luxusnejšími darmi.

Pravdou však je, že na tých, ktorí sú nám blízki a majú svoje miesto v našom srdci, by sme mali myslieť stále, a nielen v jeden deň v roku alebo iba v jednom mesiaci cez rok. Február je však už povestným mesiacom všetkých zaľúbených, pretože sa spája s menom mučeníka a kňaza – svätého Valentína.

Ako to bolo s Valentínom?

Pravdepodobne existuje niekoľko verzií príbehu o svätom Valentínovi a asi na každom z nich je kúsok pravdy. Faktom je, že tento pozoruhodný muž naozaj existoval a chránil zaľúbencov až do konca svojho života, ktorý sa skončil jeho umučením. Údajne sa sám zaľúbil do dcéry dozorcu, keď bol vo väzení a práve odtiaľ poslal svojej láske zaľúbený list, ktorý sa označuje ako prvé valentínske prianie.

Od doby, v ktorej žil svätý Valentín, uplynulo už 18.storočí. Keby žil tento muž dnes, určite by kvôli svojej láske neskončil ako mučeník. Tak či onak, práve vďaka nemu môžeme prežívať každý rok neopakovateľný okamih, v ktorom my alebo niekto nám vyznáva svoje city, náklonnosť, lásku. A neplatí to iba o zaľúbených v pravom slova zmysle. Láska má rôzne podoby a skúsme aspoň raz v roku obdarovať a potešiť tých, ktorých ľúbime a máme radi.

Valentínske vyznania pre všetkých aj u nás

Blíži sa sviatok svätého Valentína a Vy ešte neviete ako a čím obdarovať svoju polovičku alebo tých, na ktorých Vám záleží? Skúste sa inšpirovať našimi tipmi a rozhodne neoľutujete! V našom internetovom obchode sme pripravili bohatú ponuku pre všetkých, ktorí chcú byť originálni a prekvapiť svoju lásku drobným potešením.

V sekcii Deň Valentína nájdete veľa možností ako potešiť muža či ženu pekným darčekom v podobe oblečenia, luxusnej spodnej bielizne na romantické chvíle či skvelým módnym doplnkom. Neváhajte a navštívte náš e-shop, od nás určite neodídete naprázdno!

zobraziť viac...
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf