Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Plavkový trend 2019 
Trend #1: Žiarivé detaily

Menej je niekedy viac, dôraz sa teraz kladie na detaily. Toto leto milujeme nosiť na pláži hravé a nádherné kúsky. Pásiky a čipky dokonalo priliehajú k chrbtu, dekoltu ale aj k bokom. Kto chce skutočne zažiariť, musí si vybrať z nazberaných a diskrétne priehľadných kúskov.

Venice Beach Plavky Bruno Banani Bikiny s topom Jette Bikiny s topom
Jette Plavky LASCANA Monokiny Bikinový top, Merle Buffalo
Trend #2: Zvieracie vzory

Pozor: to bude živočíšne! Tento trend nás sprevádza už od jesene, ale neradi by sme oň prišli ani počas horúceho leta. Leopardie a hadie vzory vo svetle reflektorov! Jemnejšie farebné tóny zjemňujú vzory a vytvárajú pôsobivejší efekt. Podľa nás: absolútne nositeľné!

Bruno Banani Bikiny strihu Bandeau bez kostíc LASCANA Bikinové nohavičky »Leo« Bruno Banani Bikiny trojuholníkového strihu LASCANA Bikinový top bez kostíc »Leo«
Trend #3: Jednodielne plavky

Ak sa plavky zdajú retro, naša odpoveď je jednoducho: nie! Jednodielne kúsky sú opäť v móde, v kombinácii s hlbokým výstrihom a farebnými vzormi. Je jedno, či ide o monokiny alebo o športový kúsok na zakrytie problémových partií, tento rok je to najistejšia voľba!

Jette Plavky Bruno Banani Monokiny Plavky
LASCANA Plavky s krásnou kvetinovou potlačou Kangaroos Plavky Venice Beach Plavky
Trend #4: Spodné diely s vysokým pásom

Vysoký pás = vysoko je najlepšie! Tento rok tu opäť máme kombináciu jednoduchého vrchného dielu a spodného dielu s vysokým pásom. Hravé pásiky sú skutočne vzrušujúce.

LASCANA Formujúce nohavičky Homeboy Bikinové nohavičky ligotavé LASCANA Bikinové nohavičky s vysokým pásom »Italy« LASCANA Bikinové nohavičky s vysokým pásom

Objavte aj ostatné plavkové trendy ›

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo