Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Móda patrí aj mužom

Hoci sa najčastejšie móda spája so ženským pokolením, ale ani páni nie sú mimo. A najmä muži 21.storočia. Čoraz viac mužov sa zaujíma o módu, dbá o svoje oblečenie, sleduje najnovšie módne trendy a podlieha im rovnako ako ženy.

Móda vie totiž doslova pomútiť rozum všetkým, ale v dobrom slova zmysle. Veď snažiť sa vyzerať vždy elegantne, štýlovo a moderne je pre dnešného človeka veľmi dôležité. Darmo, stále platí a bude platiť príslovie, že šaty robia človeka. Je v ňom veľký kus pravdy, pretože oblečenie je prvé, ktoré zaujme pohľady ostatných. A je jedno, či ide o ženu alebo muža. Prísnemu oku módy neunikne nikto z nás.

Na čo sa môžete, milí páni, tešiť?

Tak ako sa vaše drahé polovičky tešia na žiarivé farby, netradičné strihy a zaujímavé vzory v nových módnych trendoch, rovnaké potešenie čaká aj na vás. Čo si módni návrhári pripravili pre mužov? Predchádzajúci rok sa niesol v znamení hlavne 90.rokov, tento rok pôjdeme ešte viac do minulosti a privítame návrat 70.a 80.rokov minulého storočia.

Inak povedané, ak prehrabete otcov šatník s vecami, ktoré nosil v dvadsiatke, tak budete „in“. Tomuto roku budú totiž v pánskej móde vládnuť napríklad roláky 70.rokov, tesné a mužné modely vo vrchných častiach oblečenia. Okrem návratu k 70. a 80. rokom, sa tento rok vrátia aj talianske štýlové prvky - jednofarebné modely, prípadne oblekové sety s jedným vzorom. Široký strih nahradí fazóna šitá na mieru. V trende nohavíc prichádzajú v roku 2018 mužné napasované krivky, ale skôr s rovným strihom a predĺženou driekovou časťou.

Aj v pánskej obuvi budeme cestovať časom. Vracajú sa elegantné fazóny a prírodné a kvalitné materiály ako koža. Vzory nahradí čistota a uhladenosť. V roku 2018 sa tiež vracajú rozopnuté košele oblečené na tričko.

Módne trendy nájdete aj u nás

Veľakrát je lepšie vidieť, ako len počuť alebo čítať. Najlepšie Vám to dokážeme, keď vstúpite do nášho internetového obchodu a pozriete si módne trendy, ktoré Vám pre tento rok ponúkame. Veríme, že si nájdete niečo, čo Vás inšpiruje, osloví a budete sa chcieť stať majiteľom toho oblečenia či obuvi.

Život prináša veľa zmien a niekedy máme obavy tieto zmeny uskutočniť. Ale zmena a oživenie Vášho šatníka vôbec nemusí byť komplikovaná a ťažká! Ak ste mužom, ktorý presne vie, čo chce a pozná svoj štýl, určite si vyberiete pre seba to správne oblečenie. Navštívte náš e-shop a nechajte sa inšpirovať najnovšími módnymi trendmi tohto roku!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo