OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Korálky od Natálky

Kto z nás by nepoznal starý dobrý hit Petra Nagya, v ktorom spieva o tom, že korálky od Natálky sú ešte horúce? Je to jednoducho klasika, ktorú počúvame v rádiu dodnes. Vieme však, kde sa tu vzali tie skutočné korálky a ako vznikli?

Pri počutí alebo vyslovení slova korálky nám ako prvé mnohým napadne nejaký šperk, ozdoba, niečo cenné, čo má hodnotu a skrášľuje človeka. Komu však môžeme za tento vydarený módny kúsok vďačiť?

História nás učí, že korálky si vyrábali ľudia už v dobe kamennej z rôznych semienok, lastúr, kostí, kamienkov a pazúrov. V neskorších dobách, keď ľudia vynašli nástroje, začali vyrábať korálky i z materiálov, ktoré neboli prirodzeným spôsobom predierkované. Postupne korálky začali slúžiť aj na výzdobu odevov a rôznych doplnkov.

Korálky v móde

Korálky, koráliky pozná každá z nás. Dennodenne možno zdobia naše ruky či dekolt. Nosíme ich, aby sme sa skrášlili, boli príťažlivé, elegantné a hlavne páčili sa samy sebe. Dnešná móda však prekračuje všetky doterajšie hranice a prináša korálky aj tam, kde by sme ich možno čakali najmenej, a to na dámske topánky.

Možno si niektoré poviete, že to je už asi príliš a korálky na obuv nepatria, ale... verte, že to vôbec nevyzerá zle! Práve naopak! Korálky postupne nachádzajú miesto na dámskych topánkach a mnohé ženy už týmto korálkovým topánkam doslova prepadli! Nechcete si ich vyskúšať aj Vy?

Topánky, za ktorými sa každý obzrie

Nosiť niečo, čo nosia všetci, nie je ničím výnimočné a zaujímavé. Odvahu však vyžaduje taký módny kúsok, ktorý je novinkou vo svete módy a možno tak trochu „zaváňa“ aj extravaganciou.

Ak patríte medzi dámy, ktorým odvaha rozhodne nechýba a chcete vyskúšať niečo nové, tak smelo do toho! Topánky plné korálok a ozdôb sú pre Vás ako stvorené!

Dobrou správou je, že ich máme aj my v ponuke nášho e-shopu v rôznych modeloch, strihoch, farbách a značkách. Veď napokon, kto povedal alebo určil, že korálky patria iba na ženskú ruku či krk? Nepridŕžajme sa striktne módneho diktátu, niekedy je dobré odviazať sa a byť iná ako ostatní! Ak chcete zažiť korálkové dobrodružstvo, príďte si k nám vybrať svoje korálkové topánky a staňte sa v nich hviezdou ulíc!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo