Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

 

Zľavy

Informácie k uplatneniu našich percentuálnych zliav:

Vo všeobecnosti sa naše percentuálne akcie neviažu na minimálnu hodnotu objednávky. Nemôžu sa kombinovať s ďalšími zľavami a poukážkami.
Zľavu nemožno zameniť za hotovosť ani pripísať na účet. Zľava sa nemôže dodatočne uplatniť na už zadané objednávky. Zľava sa nemôže uplatniť po vypršaní termínu jej uplatnenia.
V súvislosti so zľavami máte možnosť podať do 14 dní odo dňa prevzatia produktu sťažnosť.

 

Pravidlá uplatnenia:

Domovská stránka

Kliknite na príslušný baner internetovej stránky a aktivujte si danú percentuálnu akciu. Následne vyskočí aj ďalšie okno (pop-up), ktoré podrobne opisuje, za akých podmienok sa dá uplatniť zľava.
Domovská stránka po kliknutí automaticky pridá zľavu k nákupu. Cena znížená o zľavu je viditeľná v poslednej, sumárnej časti procesu objednávania.

Kategórie a služby, na ktoré sa nemôže uplatniť percentuálna zľava:

• produkty kategórie Best Price,
• produkty kategórie Sale,
• produkty kategórie Domácnosť (Výnimka, ak sa percentuálna zľava vzťahuje na výrobky Domácnosť s plnou cenou.),
• dopravné a špedičné služby.

Typy zliav:

Akcia odpustenie DPH:

Platí na nezľavnené produkty kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky a Obuv. Z konečnej ceny nákupu odpočítame DPH, čo predstavuje 20 % z ceny bez DPH a 16,67 % z ceny s DPH.

Zľavy na všetky nezľavnené produkty:

Platí na nezľavnené produkty kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv a Domácnosť.
Nemôže sa uplatniť: na produkty kategórie Sale a Best Price a na služby.

Zľavy na všetky nezľavnené módne produkty:

Platí na nezľavnené produkty kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky a Obuv.
Nemôže sa uplatniť: Na produkty kategórie Sale, Best Price a Domácnosť a na služby.

Zľava na kategóriu Plavky:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Plavky.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Spodná bielizeň:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Spodná bielizeň.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Dámska móda:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda.
Nemôže sa uplatniť: na produkty kategórie Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Obuv, na produkty kategórie Plavky, Sale, Best Price, Domácnosť a na služby.

Zľava na kategóriu Obuv:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Obuv.
Nemôže sa uplatniť: na produkty kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Sale, Best Price, Domácnosť a na služby.

Zľava na kategóriu Bundy a Kabáty:

Platí na nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Bundy, Dámska móda/Kabáty a Pánska móda/Bundy a kabáty.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Bundy, Dámska móda/Kabáty a na produkty mimo kategórie Pánska móda/Bundy a kabáty, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Tenisky:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Obuv/Dámska obuv/Tenisky a Obuv/Pánska obuv/Tenisky.
Nemôže sa uplatniť: v rámci kategórie Dámska móda, Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv na produkty mimo kategórie Dámska obuv/Tenisky a Obuv/Pánska obuv/Tenisky, na produkty kategórie Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Šaty:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Šaty.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Šaty, na produkty kategórie Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Tričká a topy:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Tričká a topy a kategórie Pánska móda/Tričká.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Tričká a topy a kategórie Pánska móda/Tričká, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategóriu Topseller:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Inšpirácia/Topseller.

Zľava na kategórie Pulóvre a Džínsy:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Pulóvre, Dámska móda/Džínsy a Pánska móda/Pulóvre a Pánska móda/Džínsy.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Pulóvre, Dámska móda/Džínsy, na produkty mimo kategórie Pánska móda/Pulóvre a Pánska móda/Džínsy, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategórie Šaty a Sukne:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Šaty a Dámska móda/Sukne.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Šaty a Dámska móda/Sukne, na produkty kategórie Pánska móda, Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategórie Tričká a topy a Džínsy:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Dámske tričká a topy, Dámska móda/Džínsy a Pánska móda/Tričká a Pánska móda/Džínsy.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Dámske tričká a topy a Dámska móda/Džínsy, na produkty mimo kategórie Pánska móda/Tričká a Pánska móda/Džínsy, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľavy na kategórie Obuv a Tašky:

Platná: na všetky nezľavnené produkty kategórie Obuv, Dámska móda/Doplnky/Tašky a batohy a kategórie Pánska móda/Doplnky/Tašky.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Doplnky/Tašky a batohy a na produkty mimo kategórie Pánska móda/Doplnky/Tašky, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Zľava na kategórie Bundy a Tenisky:

Platí na všetky nezľavnené produkty kategórie Dámska móda/Bundy, Pánska móda/Bundy a kabáty, Obuv/Dámska obuv/Tenisky a Obuv/Pánska obuv/Tenisky.
Nemôže sa uplatniť: na produkty mimo kategórie Dámska móda/Bundy, na produkty mimo kategórie Pánska móda/Bundy a kabáty, na produkty mimo kategórie Obuv/Dámska obuv/Tenisky a Obuv/Pánska obuv/Tenisky, na produkty kategórie Detská móda, Spodná bielizeň, Plavky, Obuv, Domácnosť, Sale, Best Price a na služby.

Za chyby v našom internetovom obchode nezodpovedáme.

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo