Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

 

Vrátenie

Pokiaľ sa Vám čokoľvek v zásielke nepáči, jednoducho nám pošlite tovar späť.

 

 

Ako funguje vrátenie tovaru?

Zabaľte produkt späť do pôvodného balenia a nalepte na balík nálepku nachádzajúcu sa na dodacom liste, na ktorej je už uvedená presná adresa pre vrátenie tovaru.

Ak spolu s objednaným produktom nebol doručený dodací list alebo sa tam nenachádza nálepka s adresou pre vrátenie, prosíme Vás, aby ste správnym spôsobom zabalili tovar a na balenie napísali nasledujúcu adresu: OTTO Central Europe GmbH, Bojnická 14 831 04 Bratislava OHR.

Následne môžete podať balík na poštách na celom území Slovensko ako bežný vnútroštátny balík. Prosíme, aby ste si uchovali potvrdenie o vrátení tovaru, kým Vám nebude vrátená suma objednávky.

Radi by sme Vás upozornili na nasledujúce:

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že kupujúci vracia každý tovar na vlastné náklady prostredníctvom Slovenskej pošty.

Všetky poštou doručované produkty, ktoré nebudú prevzaté, môžu byť vyzdvihnuté na poštách na celom území Slovensko. Nábytok sa môže vrátiť aj bez pôvodného balenia, pokiaľ už balenie nemáte. Ak nemáte k dispozícii pôvodný obal, je potrebné tovar zabaliť tak, aby pri vrátení nedošlo k poškodeniu tovaru. V prípade nábytku doručeného Slovenskej pošty musí byť tento nábytok zabalený pri vrátení prostredníctvom pošty.

Právo na odstúpenie

Máte právo odstúpiť od zmluvy do štrnástich dní bez udania dôvodu. Pre ďalšie podrobnosti súvisiace s právom na odstúpenie si pozrite Všeobecné nákupné podmienky!

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo