OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU

 

Vrátenie

Na získanie ďalších informácií si, prosím, prečítajte Všeobecné nákupné podmienky!

 

 

Oblečenia, obuvi, doplnkov a menších bytových textílií

V prípade oblečenia, obuvi, doplnkov a menších bytových textílií (napr. uteráky, posteľná bielizeň) vás prosíme, aby ste v záujme uľahčenia vrátenia produktov používali nálepku priloženú k dodaciemu listu. (Na nálepke je už uvedená správna adresa: OTTO Central Europe GmbH, Bojnická 14 831 04 Bratislava)
Kupujúci je povinný vrátiť tovar ako tuzemský balík na vlastné náklady na nasledujúcu adresu: OTTO Central Europe GmbH, adresa: Bojnická 14 831 04 Bratislava. (OTTO nemôže prevziať balík na dobierku ani s úhradou poplatkov za doručenie).

Podľa možnosti má zákazník vrátiť produkt spoločnosti OTTO v pôvodnom balení, ktorý je označený nálepkou, a treba tam uviesť dôvod vrátenia, aby sa aj týmto spôsobom urýchlil proces vrátenia tovaru. Zásielky kupujúci vracia prostredníctvom Slovenskej pošty (kuriérske služby nedoručujú zásielky do P.O.boxu).  Kupujúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia produktu bez uvedenia dôvodu.  

Menšieho nábytku, väčších bytových textílií a dekoračných predmetov

V prípade menšieho nábytku, väčších bytových textílií a dekoračných predmetov (do 30 kg) uveďte, prosím, ako adresáta nasledujúcu adresu: OTTO Central Europe GmbH, Bojnická 14 831 04 Bratislava. Pod adresou, prosím, uveďte veľkými písmenami kód OHR , ktorý nám pomôže, aby sme čo najskôr spracovali vrátené produkty a aby sme vám mohli čo najskôr vrátiť protihodnotu za tovar. Na pôvodnom štítku balenia si môžete overiť, či je na ňom uvedený kód OH alebo OHR, a pokiaľ áno, musíte ho uviesť pod adresou aj vy.

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo