OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

 

Vrátenie

Na získanie ďalších informácií si, prosím, prečítajte Všeobecné nákupné podmienky!

 

 

Oblečenia, obuvi, doplnkov a menších bytových textílií

V prípade oblečenia, obuvi, doplnkov a menších bytových textílií (napr. uteráky, posteľná bielizeň) vás prosíme, aby ste v záujme uľahčenia vrátenia produktov používali nálepku priloženú k dodaciemu listu. (Na nálepke je už uvedená správna adresa: OTTO Central Europe GmbH, Bojnická 14 831 04 Bratislava)
Kupujúci je povinný vrátiť tovar ako tuzemský balík na vlastné náklady na nasledujúcu adresu: OTTO Central Europe GmbH, adresa: Bojnická 14 831 04 Bratislava. (OTTO nemôže prevziať balík na dobierku ani s úhradou poplatkov za doručenie).

Podľa možnosti má zákazník vrátiť produkt spoločnosti OTTO v pôvodnom balení, ktorý je označený nálepkou, a treba tam uviesť dôvod vrátenia, aby sa aj týmto spôsobom urýchlil proces vrátenia tovaru. Zásielky kupujúci vracia prostredníctvom Slovenskej pošty (kuriérske služby nedoručujú zásielky do P.O.boxu).  Kupujúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní odo dňa prevzatia produktu bez uvedenia dôvodu.  

V prípade objednávky oblečenia a menších bytových textílií (do 30 kg)

Pri objednávkach menšieho nábytku, väčších bytových textílií a dekoračných produktov (do 30 kg) sa môže stať, že dodací list nenájdete v balení. Preto Vás prosíme, aby ste si určite ponechali pôvodné balenie produktu! Do časti Odosielateľ na pôvodnom balení vpíšte svoje údaje. Do časti Adresát vpíšte adresu Otto Central Europe GmbH, Bojnická 14 831 04 Bratislava OHR.

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo