Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Prednosti OTTO

Pohodlné nakupovanie, akcie, atraktívne súťaže ktorých sa musíte zúčastniť - to všetko robí online nakupovanie zážitkom.! Zaregistrujte sa k odberu newslettera, aby ste ako prvá/ý mali informácie o najnovších akciách!

 

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu

Nakupujte bez rizika! Zakúpený tovar máte možnosť v priebehu 14 dní vymeniť alebo vrátiť, a to i bez udania dôvodu. Nakupujte na skúšku - u nás nie ste obmedzení rozmermi skúšobnej kabínky.

Nákup 24 hodín denne

Vyberajte si výrobky bez stresu, v kľude a pohodlí. Nakupujte v OTTO vždy keď sa Vám to hodí!

 

Zaplatíte až po prevzatí tovaru
 

Nič neplatíte dopredu, tovar Vám zašleme na dobierku, zaplatíte až pri jeho prevzatí.

Aktuálne módne trendy pre každého za priaznivé ceny!

Tovar sme pre Vás roztriedili do sekcií - butikov. U OTTO si každý príde na svoje!

 
Ako sa stanem zákazníkom OTTO? >

Po Vašej prvej objednávke sa automaticky stávate zákazníkom OTTO. Vyberte si preto tovar, o ktorý máte záujem, a zadajte objednávku. V priebehu objednávania budete vyzvaní zadať Vaše osobné údaje. Po ukončení objednávania sa stávate novým zákazníkom OTTO a bude Vám pridelené i Vaše zákaznícke číslo.

Ako dostanem zákaznícke číslo? >

Zákaznícke číslo obdržíte potom, čo ste po prvý raz objednali tovar v OTTO. Vaše zákaznícke číslo nájdete na každej faktúre.

Prihláška na internete nefunguje. >

Zadajte v poli „Zákaznícke číslo“ Vaše kompletné zákaznícke číslo. Skladá sa len z čísel, neobsahuje žiadne písmena alebo zvláštne znaky. V poli „Dátum narodenia“ uveďte Váš dátum narodenia vo formáte DD.MM.RRRR, napr. 01.01.1965. Potom kliknite na „Prihlásiť sa“

Moje meno / moja adresa sa zmenili. >

Meno a adresu môžete zmeniť jednoducho a rýchlo i na Vašej osobnej stránke v sekcii „Moje OTTO“. Ako to presne zrealizovať nájdete detailne popísané v pomôcke Help/ nápoveda pod Moje OTTO/Osobné nastavenie.

Chcel/a by som objednať / zrušiť / newsletter -nechať posielať na inú e-mailovú adresu. >

Tu si môžete informačného spravodajcu rýchlo a jednoducho objednať, zrušiť alebo zmeniť Vašu e-mailovú adresu. Podrobný postup nájdete v pomôcke Help/nápoveda pod Prihlásenie a Registrácia/Newsletter.

 
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo