OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Nákupný poradca plavkami: Otázky a odpovede

Letný čas = čas na kúpanie! Ak chcete urobiť na pláži dobrý dojem v plavkách či bikinách, nepotrebujete mať dokonalé telo. Stačí iba správny model plaviek, ktorý zalichotí tvaru vašej postavy a vyzdvihne vaše prednosti!

Na čo sa zamerať pri nákupe bikín a plaviek, aké typy plaviek a bikín sa hodia pre vašu postavu, ako šikovne skryť problémové partie a ako sa starať o plavky či bikiny, aby ste sa z nich mohla radovať niekoľko sezón? Na nasledujúcich stránkach vám prinesieme odpovede na všetky otázky, ktoré vás môžu v spojitosti s plavkami a bikinami napadnúť!

Nášho praktického poradcu plavkami a bikinami sme doplnili o ďalšie zaujímavé témy. Poradíme vám s výberom farieb a ako sa o plavky a bikiny starať, aby si zachovali svoj tvar. Prezradíme vám zaujímavé fakty o plavkách a bikinách a nahliadneme do doby, kedy prvýkrát uzreli svetlo sveta. Poradcu sme obohatili o fotografie módnych bikín a jednodielnych plaviek, ktoré sú pre tohtoročnú sezónu IN!

 

 

Tu sa dostanete k poradcovi plaviek »

Tu sa dostanete k poradcovi bikín »

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo