Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

 

 

Pre ďalšie informácie o platbe si prosím prečítajte naše Obchodné podmienky!

 

Platba platobnou kartou: U nás môžete platiť aj platobnou kartou online. Je úplne jedno, či máte kartu VISA alebo MasterCard - u nás môžete jednoducho a bezpečne platiť svojou kartou. Ak chcete použiť tento spôsob platby, zvoľte si v menu službu " Platobná karta". Prijímame platby len kreditnými kartami Mastercard a Visa. Okrem názvu vydávateľa platobnej karty, čísla karty a dátumy platnosti je potrebné zadať aj kontrolný kód karty. Kontrolný kód je trojčíslie vytlačené na zadnej strane platobnej karty, ktoré slúžia na zaistenie bezpečnosti platieb na internete Najmodernejšia kódovacie technika, ako napr metóda Secure Socket Layer (SSL) a systém 3D- Secure, Vám ponúka najvyššiu možnú bezpečnosť i pri internetovej platbe. Možnosť platby platobnou kartou platí pre celý sortiment tovaru ponuky OTTO. Kúpna cena bude z Vašej karty odpočítaná až po doručení tovaru. Prepravné v prípade platby platobnou kartou: 4,75 Eur.


Platba dobierkou:Ak si zvolíte platbu na dobierku, Váš tovar Vám odošleme na Vami uvedenú dodaciu adresu ako doporučenú zásielku s dobierkou. Celkovú sumu (hodnotu objednaného tovaru + prepravné) budete platiť v hotovosti pri prevzatí tovaru. Balné a prepravné činí v prípade platby vopred, pri platbe na dobierku 4,75 Eur.

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo