OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU

Nakupujte vždy keď máte chuť z pohodlia vášho domova!

Pestrá ponuka katalógov , množstvo inšpirácií, špeciálne akcie a napínavé súťaže – to všetko na vás čaká pri pohodlnej online objednávke.

 
Môžem objednávať aj cez e-mail? >

Samozrejme u nás môžete objednávať aj cez e-mail. Aby bolo zaistené rýchle spracovanie, odporúčame Vám, aby ste objednávku zadali cez internet. Na našej webovej stránke máte aj tú výhodu, že u všetkých druhov tovaru, ktoré chcete objednať, ihneď zistíte , či je možné príslušný druh tovaru dodať. Ďalšie detailné informácie, týkajúce sa objednávania na www.otto.sk nájdete v pomôcke Help (nápoveď) pod objednávkou.

Chcel/a by som svoju objednávku stornovať. >

Vašu objednávku môžete samozrejme stornovať. Prosím, kontaktujte čo najskôr zákaznícke centrum (Telefón: +421 02/ 32 222 222; e-mail: otto@otto.sk)

Zaslal/a som viac objednávok. Ako účtujete náklady na balné a poštovné? >

Pokiaľ v rámci jedného dňa chcete zadať viac objednávok, prosíme Vás, aby ste kontaktovali náš zákaznícky servis a žiadali o zlúčenie Vašich objednávok, aby Vám boli náklady na balné a poštovné účtované iba jedenkrát.
Vaše objednávky zadané v odlišných dňoch žiaľ nemôžeme spracovať ako jednu objednávku!

Neuveriteľný výber! >

Čakáme Vás s pestrými katalógmi, so špeciálnou, rozšírenou ponukou, so svetovými značkami a so vzrušujúcimi akciami.

Aktuálne novinky! >

Každý týždeň Vás čakáme s novinkami v našom internetovom obchode! Klikajte, vyhľadávajte a nakupujte pohodlne!

Rýchle vyhľadávanie >

Z niekoľko stotisícovej ponuky OTTO môžete ľahko vyberať pomocou vyhľadávacích funkcií. Skúste to teraz, nájdite svoje obľúbené produkty!

Obrázky & funkcia zoom >

Ako vyzerá vybraný produkt? Pri konkrétnom produkte si môžete pozrieť aj viac obrázkov, prípadne pomocou funkcie zoom si môžete bližšie pozrieť materiál výrobku.

 
a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf