OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU

 

Pre podrobné informácie o zásielke si prosím prečítajte naše Obchodné podmienky!

 

 

Tovar objednaný v internetovom obchode OTTO Vám doručí kuriérska služba Slovenská pošta v pracovných dňoch medzi 8.00 – 17.00 hod. O doručení (s presnosťou trojhodinového intervalu) Vás bude kuriérska služba v deň doručenia informovať e-mailom. Pokiaľ Vám pravdepodobná doba doručenia nevyhovuje, na novom termíne sa môžete dohodnúť s kuriérskou službou na telefónnom čísle zákazníckeho centra Slovenská pošta 08 50 122 413, e-mailom alebo na webovej stránke Slovenská pošta. K tomu je nutné zadať identifikačné číslo zásielky.

Použitím identifikačného čísla zásielky môžete sledovať svoje zásielky online na webovej stránke  https://www.posta.sk/zmena-zasielky. Ak by ste chceli získať informáciu o stave zásielky alebo o presnom čase prepravy, môžete nás kontaktovať v pracovné dni od 7.00 - 18.00 hodín na telefónnom čísle zákazníckeho servisu Slovenská pošta 08 50 122 413.

Dodacia lehota:  5-6 pracovný deň. V prípade väčšieho záujmu môže stať, že sa vyskytne nedostatok tovaru a tak objednaný tovar Vám môžeme dodať v niekoľkých balíkoch. Na účte priloženom k balíku, respektíve v zaslanom liste Vám oznámime všetky potrebné informácie o dodaní chýbajúceho tovaru.

Prepravné poplatky:

V prípade objednávky nad 85 Eur
ZDARMO
V prípade platby vopred bankovým prevodom
4,25 Eur
V prípade platby na dobierku alebo platby bankovou kartou
4,75 Eur
 

 

a
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf