Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Každodenná samozrejmosť

Hovorí sa, že domov je tam, kde je naše srdce. Odhliadnuc od materiálnych vecí, domov je naša rodina a najbližší. Je to však miesto-priestor, kam sa všetci radi vraciame po ťažkom dni v práci. Svoje domy či byty si zvykneme skrášľovať a zútulňovať rôznymi doplnkami, aby sme sa cítili vo svojom príbytku príjemne a pohodlne.

K takýmto doplnkom patria aj príbory, aj keď si to možno neuvedomujeme. Berieme ich dennodenne do rúk počas stolovania,  a preto ich pokladáme za samozrejmosť. Pravdou však je, že si potrpíme aj na takúto banálnu vec, ktorou je príbor. Čistota je na prvom mieste, ale aj materiál je dôležitý.

Kritériá výberu

Ako na kvalitné príbory? Aj pri ich výbere existujú isté pravidlá, ktoré by sme mali rešpektovať. Treba si ujasniť počet príborov, koľko budeme potrebovať a materiál, z ktorého je príbor vyrobený. Zásadnou otázkou je, koľko členov má naša domácnosť. Napr. klasická štvorčlenná rodina by mala mať dvojnásobok príborov. Treba brať do úvahy aj návštevy, ktoré k nám čas od času prídu.

Čo sa týka materiálu, alfou i omegou je kúpiť príbory, ktoré sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Príbory môžu byť čisto z kovu alebo s drevenou či plastovou rukoväťou. Tie sú vhodnejšie pre deti alebo starších ľudí, ich nevýhodou je, že sa za ne môžu dostať zvyšky jedla a majú nižšiu životnosť než celokovové. Odborníci odporúčajú, aby sme sa pri výbere príboru riadili pomerom medzi cenou a kvalitou. Nie každý má záujem o príbory z luxusného striebra, ale na druhej strane by sme nemali kupovať ani plechové výlisky len preto, že sú lacné. Častokrát sa používaním ohnú, popraskajú a nezriedka začnú aj hrdzavieť.

Doprajte si radosť s kvalitnými príbormi od nás

Aj Vy ste sa rozhodli vymeniť starý príbor za nový? Máte pocit, že tie staré už doslúžili a chcete si urobiť radosť novými? Potešíme sa, ak si vyberiete kvalitné príbory v našom internetovom obchode. Ponúkame Vám niekoľko druhov príborov v celých setoch v rôznych baleniach, napr. aj príbory pre šesť osôb.

Kúpu príborov v našom e-shope rozhodne neoľutujete. Príďte si vybrať ešte dnes a užite si svoje stolovanie s maximálnym pôžitkom.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo