Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Čas pokoja a relaxu

Určite mnohí poznáte starú slovenskú pieseň s názvom Sám s nohami na stole, ktorá možno v nás evokuje chvíle úplného oddychu, ničnerobenia, leňošenia. A spoločne s touto predstavou sa nám v mysli premietajú obrázky, útržky napr. z filmov, kde si hlavný hrdina hovie v pohodlnom kresle a pritom bafká svoju obľúbenú cigaru alebo fajku. A ešte k tomu si toto všetko vychutnáva na pláži pri mori. Závidíme, však?

Nemusíme byť hollywoodskymi hercami, ani bafkať fajku či byť na pláži. Pokojne nám postačí iba to kreslo a je jedno, kde v tej chvíli budeme. Kto by po takomto pohodlí nezatúžil?

Výber relaxačného kresla. Ako na to?

Hoci nie každé kreslo nesie označenie relaxačné, ale v podstate všetky kreslá slúžia hlavne na oddych a relax po ťažkom dni v práci. Pohodlne sa usadiť, vyložiť nohy, vziať do rúk svoju obľúbenú knihu a začítať sa do pútavého deja. Čo viac si môžeme priať a ako sa lepšie odmeniť, než si dopriať tieto doslova posvätné okamihy?

Aby sme sa takto naozaj cítili, musíme byť dôslední pri výbere relaxačného kresla. Najklasickejší a pre mnohých ľudí najobľúbenejší štýl relaxačného kresla sú kreslá hojdacie. Takýto štýl relaxačného kresla je pre mnohých pozitívny hlavne kvôli hojdaniu. Niektoré zdroje uvádzajú, že hojdanie zlepšuje motoriku a dokonca aj zvyšuje inteligenciu. A v neposlednom rade zázračne upokojuje naše myšlienky či psychiku.

Môžete dať prednosť aj modernejším kreslám na spôsob tzv. leňošiek, ak sa Vám hodia do bytu a k Vášmu zariadeniu. Sú to jednoduché relaxačné kreslá, ktoré už svojím názvom prezrádzajú, že slúžia na leňošenie v takej napoly polohe – ani sedenie, ani ležanie.

Ak máte radi zaujímavý dizajn, mohutnosť, klasiku, kreslá ušiaky budú pre Vás ako stvorené. Sú konštruované pre maximálnu pohodlnosť a navrhnuté na príjemné sedenie. Typickou, pre kreslá ušiaky, je vysoká chrbtová opierka, ktorá je mierne rozšírená až do bočných strán, čo zaručuje pohodlné opretie hlavy pri čítaní alebo pozeraní televízie.

Kreslá do obývačky ako stvorené pre Vás

Každému vyhovuje niečo iné a platí to aj pri výbere kresla. Nech sa už rozhodnete pre akékoľvek kreslo, dôležité je, aby ste boli spokojní a cítili sa na ňom čo najpohodlnejšie. Treba mať na pamäti, že ide o investíciu na dlhší čas než napr. jeden rok.

Ak Vám už staré kreslo doslúžilo a nastal čas vymeniť ho za nové alebo ste ešte žiadne kreslo nevyskúšali, radi Vám ponúkneme relaxačné kreslá z nášho internetového obchodu. Môžete si vybrať kreslá zo štyroch farebných prevedení v rôznych cenových reláciách. Ponúkame Vám kvalitné a elegantné kreslá, ktoré Vás rozhodne nesklamú! Neváhajte a vyberte si to svoje ešte dnes!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo