Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Mať po ruke všetko potrebné

Všetci dobre poznáme ten príjemný pocit, keď môžeme konečne oddychovať po ťažkom dni. Každý relaxuje inak, ale chvíle, ktoré strávime v posteli napríklad so svojou obľúbenou knihou, sú nenahraditeľné.

Potrebujeme mať po ruke dôležité veci, ktoré majú tiež svoje miesto. Či už je to tá kniha, okuliare, nočná lampa na čítanie alebo iné drobnosti. Na ich odloženie nám perfektne slúžia nočné stolíky. Veď nikto si nepoloží osobné veci len tak na zem. Okrem toho nočné skrinky alebo stolíky majú aj estetickú funkciu, preto by mali ladiť napr. s posteľou či spálňovým nábytkom.

Praktické i elegantné

Natiahnuť ruku a zobrať si pohár vody na zahnanie smädu alebo nastaviť budík, aby sme nezaspali do práce. Najväčšou výhodou je to, že máme všetko na dosah ruky. Aby nočné stolíky splnili svoj účel, mali by byť starostlivo vyberané svojimi majiteľmi. Čo všetko by sme si mali všímať pri výbere nočného stolíka? Určite jeho veľkosť, tvar, farbu, úložný priestor a celkovú symbiózu stolíka s ostatným nábytkom.

Čo sa týka veľkosti, všeobecne platí zásada, že nočné stolíky by mali byť buď v rovnakej výške ako je matrac alebo o pár centimetrov vyššie. Čokoľvek väčšie nám môže skomplikovať vchádzanie a vychádzanie z postele. Existujú stolíky s úložným priestorom, ale aj bez neho. Táto voľba je veľmi individuálna, každý má svoj vkus a štýl. Elegantné sú nočné stolíky v oboch variantoch. V prípade tvaru stolíka sa dá tiež experimentovať. Nikde nie je napísané, že musí mať iba hranatý tvar. Podobne je to aj s farbou-môže, ale aj nemusí nutne ladiť napr. s farebným prevedením postele. Momentálne sú veľmi žiadané biele nočné stolíky, ktoré oživia celú miestnosť.

S nôžkami i bez nich

Pre niekoho dôležitý atribút výberu, pre iného zasa nie veľmi podstatný. Opäť závisí od individuality každého človeka. Niekto sa výslovne zameria iba na nočné stolíky na nožičkách,  iný radšej uprednostní nočné stolíky bez nožičiek. Na trhu je v súčasnosti veľký výber nočných stolíkov v rôznych prevedeniach čo do tvaru, farby, úložného priestoru i veľkosti.

Ak si zariaďujete nové bývanie alebo ste sa rozhodli oživiť svoju spálňu novým nábytkom, nezabudnite na funkčné doplnky, ktoré tam jednoducho musia byť. V našom internetovom obchode Vám ponúkame rôzne typy nočných stolíkov, z ktorých si určite vyberiete tie pravé pre seba. Neváhajte a urobte si radosť kúpou elegantného a kvalitného nočného stolíka ešte dnes!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo