Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Pre útulný domov

Keď si zariaďujeme vlastné bývanie, prídeme do momentu, keď začneme riešiť kúpu a zaobstaranie nábytku do jednotlivých miestností. Kto je majiteľom novostavby, ten to má jednoduchšie, lebo nemusí vypratávať starý nábytok. Ak rekonštruujeme alebo prerábame svoj dom či byt, musíme odstrániť starý nábytok a nahradiť ho novým.

A povedzme si úprimne. Koho by nepotešil nový nábytok? Samozrejme, že je s tým veľa starostí, ale konečný výsledok stojí za to! V súčasnosti je na trhu veľký výber nábytku z rôznych materiálov, vo viacerých prevedeniach-od klasických až po exkluzívne. Aj tu platí, že každý má svoj jedinečný vkus a štýl! Už len správne vybrať!

Vyberáme nábytok do domácnosti

Pri výbere nábytku by sme sa mali určite riadiť aj tým, či pôjde do rodinného domu alebo bytu, priestor je veľmi dôležitý atribút. Podstatný je aj fakt, do ktorej miestnosti nábytok umiestnime. Nábytok nie je len estetickým doplnkom Vášho bytového zariadenia. Je to tiež niečo, čo nám má uľahčiť život, má byť praktickým kúskom a zároveň, napríklad v prípade gauča, postele či kresiel, má vplyv aj na naše zdravie.

Každý priestor, každá miestnosť vo Vašom byte či dome, má svoj špecifický účel. Tým pádom ich potrebujete vybaviť špecifickým nábytkom podľa toho, aké aktivity v danej miestnosti vykonávate. Inak povedané, každá miestnosť má svoj osobitný nábytok- nábytok do predsiene, nábytok do detskej izby, kuchyne, obývačky alebo kúpeľňový nábytok.

Samozrejme, že keď sa rozhodujete, ako si vybrať nábytok, hľadíte nielen na funkciu, ale aj na štýl. Zamyslite sa nad tým, čo sa Vám páči a aká je Vaša predstava. Váš nábytok by mal vytvoriť nielen pohodlie, ale mal by aj dobre vyzerať.

Praktický aj estetický

Tak ako pri celkovom zariaďovaní domu a bytu, aj pri výbere nábytku platí, že by ste mali spojiť praktickosť s estetickosťou. Uznávame, že nie je to vždy jednoduché a treba si nájsť dostatok času na túto aktivitu, aby sme boli maximálne spokojní so svojím výberom.

Ak ste sa ocitli v danej situácii a zariaďujete si svoj domov novým nábytkom, poteší nás Vaša návšteva v našom e-shope. Ponúkame Vám rôzne druhy a typy nábytku podľa funkcie, účelu a použitia. V našom internetovom obchode nájdete napr. nábytok do obývačky, predsieňový nábytok, nábytok do kúpeľne, atď. Podľa toho, ktorú miestnosť potrebujete nábytkom zariadiť. Nechajte sa inšpirovať eleganciou a kvalitou nášho nábytku a naplno si vychutnávajte príjemný pocit domova s novým nábytkom.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo