Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Kúpeľňa naša každodenná

Kúpeľňa je priestorom na očistu tela a v niektorých kultúrach aj na očistu mysle. Aby takýmto priestorom bola, treba ju zodpovedajúco vytvoriť. Vytvoriť tak, aby bola príjemná, funkčná a hlavne naša – maximálne prispôsobená našej situácii.

Momentálne je trendom „zobytnenie“ priestoru kúpeľne, ktorý už nevyzerá chladne – ale ako súčasť obytného priestoru, často od spálne oddelená len sklenenou stenou či priečkou. Kúpeľňa sa viac spája s obytnými priestormi a stáva sa plnohodnotnou súčasťou bývania. „In“ sú teplo pôsobiace materiály – popri imitácii dreva sú to textilné vzory , imitácie kože a kožušiny v akejkoľvek podobe.

Nepodceňujme dôležité detaily

Je pravdou, že veľkú časť života trávime v kúpeľni, hoci si to ani neuvedomujeme. A možno niektorí tieto chvíle berú ako nutné zlo, hlavne ráno, keď treba vstávať do školy či do práce. Výnimkou sme asi iba my, ženy, ktoré si kúpeľňové chvíle vychutnávame naplno. A aby sme boli už úplne dokonalé, tak by sme mali dbať nielen o zariadenie kúpeľne, ako je nábytok, vaňa, umývadlo či zrkadlo, ale aj kúpeľňové predložky a rôzne iné doplnky.

Určite sme všetci radi, keď po okúpaní alebo osprchovaní vyjdeme na mäkký teplý povrch namiesto studených kachličiek. Aj taká malá súčasť kúpeľne, ktorou je kúpeľňová predložka, nám môže hygienu veľmi spríjemniť. Preto by sme mali aj takýmto detailom venovať dostatok času pri ich výbere a kúpe.

Kúpeľňové predložky od nás

Ak si zariaďujete nové bývanie alebo rekonštruujete to pôvodné a potrebujete dotiahnuť už len detaily, tak navštívte náš internetový obchod, v ktorom nájdete bohatú ponuku kúpeľňových predložiek. Ponúkame Vám na výber kúpeľňové predložky viacerých tvarov, vzorov, farieb i celé súpravy.

Kúpeľňové predložky z nášho internetového obchodu sú kvalitné, príjemné na dotyk a natoľko rozmanité, že Vám budú pasovať do akejkoľvek kúpeľne. Príďte si vybrať zo svetových značiek, ako sú napr. Grund, Bruno Banani, Heine Home a mnoho ďalších.

Môžete si zakúpiť aj celé súpravy za výhodnú cenu a dokonalo zladiť svoju kúpeľňu s ostatnými doplnkami. Ak si potrpíte na detaily, u nás ste na správnej adrese. Vyberajte a objednávajte ešte dnes kvalitné kúpeľňové predložky do Vašej domácnosti.

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo