OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Bývanie môže byť krásnou hrou

Túžite sa neustále vracať do svojho domova s radosťou a príjemne sa v ňom cítiť? Ak áno, tak by ste určite nemali zabudnúť na veľmi dôležité detaily, akými sú stenové dekorácie. Dekorácie na stenu sú ozdobou takmer každého interiéru a môžu mať najrozličnejšie podoby. K obľúbeným dekoratívnym prvkom steny patria obrázky, keramické a drevené predmety, dekoratívne zrkadlá, fotografie, veľkoformátové samolepky alebo tapety.

Dôležitá je harmónia dekorácie s interiérom

Ale o tomto súlade sme už pravdepodobne počuli všetci a snažíme sa tým aj riadiť. No vie vždy sa nám darí na sto percent vytvoriť dokonalú jednotu nástenných dekorácií so zariadením nášho domova. Ako na to? V prvom rade nástennú dekoráciu je nutné podriadiť vopred zariadenému interiéru, rozhodujúcim aspektom pri výbere je nielen štýl, ale aj tvarové a farebné prevedenie. Stenové doplnky je tiež dôležité vyberať podľa jednotlivých miestností tak, aby našli svoje miesto práve tam, kam patria. Napríklad v kuchyni sa budú pekne vynímať obrázky s kuchynskou tematikou, v detskej izbe zasa doplnky predstavujúce detský svet. Opačne by to pravdepodobne nefungovalo a vznikla by nežiaduca disharmónia.

Rôzne typy nástenných dekorácií

Určite si poviete, veď dekorácie na stenu má takmer každý vo svojej domácnosti a väčšinou ide o rovnaké druhy s malými obmenami. Ale viete napríklad aj to, ktoré z nástenných dekorácií sú najobľúbenejšie alebo najčastejšie? K obľúbeným nástenným dekoráciám patria keramické a drevené predmety, ktorých ponuka je nevyčerpateľná. Obľúbené sú exotické predmety z veľmi ľahkého dreva, ktoré sa predávajú najčastejšie v podobe jašteríc, ženských postáv alebo abstraktných motívov. Z keramiky prevládajú slniečka, mesiačiky, zvieracie postavičky alebo miniatúry, ktoré sa vystavujú do okenných drevených výklenkov. Medzi najčastejšie nástenné dekorácie patria obrazy najrôznejších štýlov, veľkostí a technického spracovania. Nie vždy si však tieto obrazy vyžadujú rám. Ak sa Vám však hodí do domácnosti obraz zapustený do rámu, tak nezabudnite na dokonalé zladenie farby a typu rámu s témou obrazu a interiérom izby, v ktorom bude dielo zavesené. Keďže žijeme v modernej dobe, tak môžeme klasické obrazy nahradiť samolepkami, ktoré sú v najrôznejších motívoch. K obľúbeným typom patria kvetinové motívy v jednofarebnom prevedení, ktoré nijako nenarušujú priestor a dokonale sa prispôsobia danému interiéru. K veľkým prednostiam interiérových samolepiek patrí bohatý výber a ľahká manipulácia.

Jednoduché a predsa zaujímavé

V našom e-shope Vám vieme ponúknuť dekorácie na stenu podľa Vašich predstáv. Ak zháňate napríklad vhodný obraz do Vašej obývačky alebo hosťovskej miestnosti, vyberte si z našej ponuky LED obrazov so zimným motívom nielen na Vianoce. Pohľad na zasneženú krajinu pôsobí upokojujúco a dodá Vášmu interiéru zaujímavý charakter.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať