Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Bývanie môže byť krásnou hrou

Túžite sa neustále vracať do svojho domova s radosťou a príjemne sa v ňom cítiť? Ak áno, tak by ste určite nemali zabudnúť na veľmi dôležité detaily, akými sú stenové dekorácie. Dekorácie na stenu sú ozdobou takmer každého interiéru a môžu mať najrozličnejšie podoby. K obľúbeným dekoratívnym prvkom steny patria obrázky, keramické a drevené predmety, dekoratívne zrkadlá, fotografie, veľkoformátové samolepky alebo tapety.

Dôležitá je harmónia dekorácie s interiérom

Ale o tomto súlade sme už pravdepodobne počuli všetci a snažíme sa tým aj riadiť. No vie vždy sa nám darí na sto percent vytvoriť dokonalú jednotu nástenných dekorácií so zariadením nášho domova. Ako na to? V prvom rade nástennú dekoráciu je nutné podriadiť vopred zariadenému interiéru, rozhodujúcim aspektom pri výbere je nielen štýl, ale aj tvarové a farebné prevedenie. Stenové doplnky je tiež dôležité vyberať podľa jednotlivých miestností tak, aby našli svoje miesto práve tam, kam patria. Napríklad v kuchyni sa budú pekne vynímať obrázky s kuchynskou tematikou, v detskej izbe zasa doplnky predstavujúce detský svet. Opačne by to pravdepodobne nefungovalo a vznikla by nežiaduca disharmónia.

Rôzne typy nástenných dekorácií

Určite si poviete, veď dekorácie na stenu má takmer každý vo svojej domácnosti a väčšinou ide o rovnaké druhy s malými obmenami. Ale viete napríklad aj to, ktoré z nástenných dekorácií sú najobľúbenejšie alebo najčastejšie? K obľúbeným nástenným dekoráciám patria keramické a drevené predmety, ktorých ponuka je nevyčerpateľná. Obľúbené sú exotické predmety z veľmi ľahkého dreva, ktoré sa predávajú najčastejšie v podobe jašteríc, ženských postáv alebo abstraktných motívov. Z keramiky prevládajú slniečka, mesiačiky, zvieracie postavičky alebo miniatúry, ktoré sa vystavujú do okenných drevených výklenkov. Medzi najčastejšie nástenné dekorácie patria obrazy najrôznejších štýlov, veľkostí a technického spracovania. Nie vždy si však tieto obrazy vyžadujú rám. Ak sa Vám však hodí do domácnosti obraz zapustený do rámu, tak nezabudnite na dokonalé zladenie farby a typu rámu s témou obrazu a interiérom izby, v ktorom bude dielo zavesené. Keďže žijeme v modernej dobe, tak môžeme klasické obrazy nahradiť samolepkami, ktoré sú v najrôznejších motívoch. K obľúbeným typom patria kvetinové motívy v jednofarebnom prevedení, ktoré nijako nenarušujú priestor a dokonale sa prispôsobia danému interiéru. K veľkým prednostiam interiérových samolepiek patrí bohatý výber a ľahká manipulácia.

Jednoduché a predsa zaujímavé

V našom e-shope Vám vieme ponúknuť dekorácie na stenu podľa Vašich predstáv. Ak zháňate napríklad vhodný obraz do Vašej obývačky alebo hosťovskej miestnosti, vyberte si z našej ponuky LED obrazov so zimným motívom nielen na Vianoce. Pohľad na zasneženú krajinu pôsobí upokojujúco a dodá Vášmu interiéru zaujímavý charakter.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo