Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Dekorácie ako dôležitá súčasť domácnosti

Viete si predstaviť, že by ste vo svojom dome či byte mali len holé steny, pár kusov nábytku, kuchynskú linku, zopár stoličiek a posteľ? Určite vás táto predstava neláka. Príbytok by bol totiž veľmi neosobný, chladný, pochmúrny a smutný. A keby sme si doň pozvali hostí, pravdepodobne by sa necítili príjemne. Toto je hlavný dôvod toho, prečo sú doplnky do domácnosti dôležité a že bez nich by naša domácnosť nebola tým miestom, kam sa radi vraciame a kde trávime čas so svojimi blízkymi. Domov je miesto, kde sa potrebujeme a chceme cítiť príjemne, bezpečne, pohodlne a krásne. Na to, aby sme si vytvorili harmonický priestor, nám pomáhajú aj rôzne dekorácie do bytu. Obľúbené predmety, doplnky, nábytok, to všetko vytvára náš domov.

Výber dekorácií o nás veľa prezrádza

Niekto je zberateľ obrazov, ďalší zberateľom šálok, iný miluje farebné textílie alebo chce mať všade mäkké vankúše, aby si zvýšil pohodlie. Iní nedajú dopustiť na krásne prestieranie alebo máme milovníkov štýlových bytových doplnkov, tzv. šperky domácnosti. Ako sa hovorí: „Sto ľudí, sto chutí.“ Mnohí odborníci na bytové doplnky a dizajn sú presvedčení o tom, že dekorácie v domácnosti by mali ladiť s našou osobnosťou. A preto je veľmi dôležité, aby sme doplnky v dome doslova zladili sami so sebou, so svojím štýlom. Tak si môžeme vybudovať skutočný domov plný lásky, pokoja a harmónie.

Dekorácie do bytu môžu byť aj praktické

Ak nechcete každý týždeň na doplnkoch vo svojej domácnosti utierať usadený prach, tak rozhodne sa poobzerajte po takých dekoráciách, ktoré dokážu byť aj praktické. Môžu to byť dekorácie do bytu vo forme ozdobných vankúšov, deky, ovocné misy, svietniky, lampy, vázy, rôzne košíky, boxy, a pod. Ďalšie vhodné dekorácie do bytu sú: obrazy na stenách, rôzne zaujímavé lampy alebo iné svietidlá, atď. Ak hľadáte vhodné doplnky do svojho príbytku, zastavte sa v našom e-shope, kde Vám ponúkame na výber z mnohých rôznych dekorácií, ktoré skrášlia a zútulnia Váš domov. A nielen to! Niektoré z nich Vám veľmi dobre poslúžia na praktický účel. V našom internetovom obchode sa môžete presvedčiť o tom, že fantázia nepozná hranice, ani tá Vaša!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo