Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Niekedy menej je viac

Všetci sa zhodneme v tom, že útulný príbytok poteší každého z nás. Ako si svoj dom či byt skrášlime a zútulníme, je v našej vlastnej réžii. Niekedy postačí len zopár vhodných dekorácií-vankúšov, kvetov, kobercov a hneď náš interiér ožije. V neposlednom rade domácnosti dodajú šmrnc záclony a závesy. Sú to doplnky, ktoré nekupujeme každý deň, a preto by sme ich výberu mali venovať dostatok pozornosti.

V súčasnosti na trhu existuje množstvo moderných záclon a závesov a niekedy je ich výber ťažký. Ak si však vopred vytvoríme istú predstavu o farbe, vzore, strihu, dĺžke, materiáli a umiestnení, nebude výber až taký náročný.

Ako vybrať správny materiál, farbu i vzor

Materiál nie je len záležitosťou praktickosti, ale aj estetického dojmu, ktorý vytvorí. Pre luxusný a reprezentatívny efekt je vhodné použiť materiály ako napr. hodváb, pre detské izby a pracovne sú však vhodnejšie bavlnené a syntetické materiály.

Čo sa týka farby, platia tu rovnaké univerzálne pravidlá ako aj v samotnom interiéri. Tmavá zmenšuje, svetlá zväčšuje. Zvislé pásy miestnosť predĺžia, vodorovné rozšíria. Veľké vzory zase uberú hĺbku miestnosti, malé ju posilnia. Preto farebne aj vzorovo výrazné záclony a závesy sú skôr vhodné do väčších miestností. Ak kombinujeme v interiéri viacero farieb, nemali by sme zabudnúť na to, že by mala medzi nimi dominovať jedna spoločná, ktorá vytvorí pocitový súlad a jednotu.

Príďte si hotové záclony vybrať k nám

Záclony a závesy, ktoré si zaobstaráte, budú tým, čo budete mať v najbližších mesiacoch a rokoch dennodenne na očiach , čoho sa budete dotýkať a čo bude pýchou Vášho interiéru. Ak stojíte aj Vy pred dilemou, kde kúpiť také záclony a závesy, ktoré by dokonale „sadli“ do Vašej domácnosti, môžete sa inšpirovať našou ponukou.

V našom e-shope nájdete záclony a závesy do obývačky či záclony do kuchyne v rôznych farebných prevedeniach, vzoroch i veľkostiach a cenových reláciách. Nechajte sa očariť kvalitnými záclonami a závesmi z nášho internetového obchodu a skrášlite si nimi svoj  domov. Aj vďaka nim sa budete cítiť pohodlne a príjemne vo svojom príbytku.

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo