Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Pohodlie domova nadovšetko

Každý, kto si zariaďoval vlastné bývanie- byt či dom, vie, koľko starostí s tým bolo a koľko bezsenných nocí nás to stálo. Domov je však miesto, na ktoré si potrpíme všetci, miesto, v ktorom sa chceme cítiť bezpečne, pohodlne a príjemne spolu so svojimi blízkymi.

Hovorí sa, sto ľudí, sto chutí a platí to v živote veľakrát. Výnimkou nie je ani zariaďovanie vlastnej domácnosti, pretože každý má svoj osobitý štýl, ktorý preferuje. Niekto je zaťažený na rôzne bytové doplnky, iný zasa na podlahy, kachličky, farbu izieb, nábytok a pod. Zoznam by nemal konca. Tentokrát bude reč o doplnku do domácnosti- koberci, ktorý opäť zažíva akoby svoj comeback.

V minulosti bežná samozrejmosť

Tí, skôr narodení, si ešte pamätajú časy, keď koberce boli povinnou a samozrejmou výbavou každej domácnosti či to bol rodinný dom alebo byt. V každej miestnosti bol minimálne jeden koberec a o všetky sme sa svedomito starali, niektorí ich možno vysávali každý deň. Neskôr akoby koberce vyšli z módy, pretože prišli na trh rôzne plávajúce podlahy, drevené parkety a z niektorých domácností sa koberce postupne vytratili.

Dnešná doba ich prináša naspäť v novom šate, podobe, veľkostiach, vzoroch i farbách. Hoci väčšinou nemáme koberce rozložené po celej izbe, ale predsa ich máme napr. pod stolíkom v obývačke, v detskej izbe pri posteli, v spálni alebo na chodbe. Raz darmo, koberce majú svoje čaro a vždy mali, aj keď si vyžadovali dôkladnejšiu starostlivosť ako napr. parkety. Okrem toho majú aj praktické využitie, pretože nemusíme chodiť po studenej podlahe, ale po teplučkom mäkkom koberci.

Kvalitné, zaujímavé a praktické koberce nájdete aj u nás

Ak fandíme kobercom a rozhodli ste sa oživiť nimi svoj príbytok, budeme radi, ak navštívite náš internetový obchod. Nájdete v ňom bohatú ponuku kobercov, ktoré sú určené na rôzne využitie- do izieb, ale aj do kúpeľne či na toaletu. Na výber máme z viacerých farieb i vzorov alebo celé súpravy napr. do kúpeľne.

Nechajte sa očariť ponukou kobercov od nás a zútulnite si vďaka nim svoju domácnosť. Zaručujeme kvalitu, mäkkosť, štýlovosť za rozumnú cenu! Objednávajte ešte dnes a dajte našim kobercom šancu zažiariť vo Vašom dome či byte.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo