Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Kvalita na prvom mieste

Na príchod bábätka sa určite teší celá rodina. Okrem radosti táto veľká udalosť prináša so sebou aj isté povinnosti, ale milé. Jednou z nich je aj nákup oblečenia pre bábätko. Rodičia môžu vyberať z množstva krásnych tričiek, dupačiek, nohavíc, overalov i celých súprav. Treba však myslieť na to, že detská pokožka je veľmi citlivá, a preto je dôležité zamerať sa viac na materiál oblečenia ako na farbu alebo strih. Materiál oblečenia pre bábätko by sa mal ľahko udržiavať, mať dobrú absorpčnú schopnosť, nemal by chladiť ani elektrizovať. Najvhodnejším materiálom detského oblečenia je bavlna.

Aby Vaše bábätko bolo nadmieru spokojné

Keďže bábätká rastú veľmi rýchlo, netreba kupovať veľa oblečenia s najmenšou veľkosťou. Oblečenie pre bábätká začína na veľkosti 50, ktorá sa zvyšuje po šiestich číslach. Novonarodené bábätko má veľkosť 50-56 a postupne sa veľkosti zvyšujú, ako bábätko rastie.

Pri očakávaní bábätka si kúpte jednu súpravu s číslom 50 a zvyšok oblečenia s číslom 56. To je totiž najčastejšia veľkosť novorodených bábätiek. Súpravu veľkosti 50 kúpte len pre prípad, že by bolo dieťatko menšie, aby sa v oblečení nestrácalo.

Čo sa týka strihu, v prípade dupačiek, kombinéz a body je praktické, aby mali odopínateľný rozkrok na ľahšiu výmenu plienok. Bundičky a svetríky by mali byť odopínateľné na prednej strane, aby ste nemuseli bábätku preťahovať oblečenie cez hlavičku. Všetko detské oblečenie by malo byť bábätku voľné a pohodlné.

Oblečenie pre bábätká - chlapcov

V prípade detskej výbavičky netreba kupovať veľa oblečenia, zo začiatku si vystačíte aj s málom. Ani sa nenazdáte a z bábätka bude polročné dieťatko, ktoré bude rásť ako z vody. Zbytočne by ste investovali veľa peňazí do oblečenia najmenšej veľkosti.

Určite u mnohých mamičiek je rozhodujúca aj cena oblečenia pre bábätko a ak sa dá, snažia sa peniažky ušetriť. Jednou z možností je kúpa súpravičiek oblečenia pre bábätko, ktorá Vás vyjde rozhodne lacnejšie ako kúpa jednotlivých kusov oblečenia.

V našom e-shope Vám ponúkame rôzne druhy oblečenia pre bábätká – chlapcov.  Môžete si vyberať z viacerých farieb v rôznych cenových reláciách. Radi Vás privítame v našom internetovom obchode a poradíme Vám pri výbere vhodného oblečenia pre Vaše bábätko.  Ponúkame Vám kvalitné kojenecké oblečenie pre chlapcov 0-2 roky, v ktorých sa Vaše dieťatko určite bude cítiť príjemne a pohodlne. Neváhajte a vyberajte oblečenie pre svoje bábätko- chlapca ešte dnes!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo