Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ako z modernej rozprávky

 

Kde bolo, tam bolo. Bola raz jedna malá slečna, ktorá nosila krásny dievčenský top a ešte krajšie tričko. A keď ju uvideli ostatné dievčatá, ihneď zatúžili po tom istom oblečení, ako mala ona. Aj takto nejako môžeme začať náš „príbeh“ o tričku a tope pre dievčatá. Veď z každej raz vyrastie dospelá, zrelá žena, ktorá bude držať krok s módou a fandiť novým módnym trendom či štýlom.

Prečo teda nekráčať s módou už v tomto veku, počas dospievania? O to jednoduchšie to bude pre terajšie slečny v dospelosti.

 

Móda je s nami po celý život

 

Hoci v minulosti nebola móda taká pestrá a široká ako dnes, predsa tu bola s nami stále a ovplyvňovala naše každodenné životy. Je však pravda, že niekedy deti príliš módu neriešili, čo im rodičia kúpili, to si na seba obliekli. Ale v dnešnej modernej dobe je to úplne iné. Deti dneška akoby mali osobitne vyvinutý cit pre módne trendy a rýchlo dospievali. Obzvlášť to platí pre dievčatá, ktoré sa rady parádia už v predškolskom veku. Určite nie je na tom nič zlé, veď pokým nenosia výstredné oblečenie, tak sa dosiahne požadovaný efekt.

Najmä s blížiacim sa letom upratujeme a meníme svoje šatníky, ich súčasťou sa stáva letné oblečenie, napr. tričká, topy, blúzky, šortky, atď. Popritom myslíme aj na svoje deti, ktorým tiež treba prevetrať šatník a pripraviť ich na horúce teplé dni. Ak zistíme nedostatok tričiek či topov alebo nastal čas vyhodiť staré, obnosené a nahradiť ich novými kúskami, treba sa vybrať na nákupy.

 

Oblečte si svoju slečnu u nás

 

Patrí to už tak nejako k rodičovským povinnostiam postarať sa o oblečenie našich detí. Nie je to vždy jednoduché, ale môžeme si nákupy oblečenia ratolestí uľahčiť tým, že využijeme možnosť nakupovania cez internet, z pohodlia domova.

Takúto možnosť Vám ponúkame aj my v našom e-shope. Pripravili sme bohatú ponuku dievčenských tričiek i topov rôznych farieb a veľkostiach od 92 po 188. Zaujímavé elegantné i športové dievčenské tričká s krátkym rukávom i pekné pohodlné dievčenské topy rôznych strihov, vzorov a štýlov. Oblečte si svoje dieťa podľa svojich i jeho predstáv a potešte svoju ratolesť novými modernými kúskami zo sveta tričiek a topov pre dievčatá.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo