Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Štýlové dievčenské šaty a sukne. Aby z vašej malej vyrástla skutočná princezná

Detské šaty alebo sukne pristanú snáď každému dievčatku. Deti v nich vyzerajú ako ozajstní anjelici - sú krásne, sladké a nevinné. Navyše aj ony samy si dievčenské šatôčky či sukienky rýchlo zamilujú. Pripadajú si v nich ako princezné, ktoré poznajú zo svojich obľúbených rozprávok.

 

Detské šaty sú ideálne na leto

Dievčenské šaty a sukne sú úplne perfektným oblečením pre horúce letné dni, kedy vonku panujú tridsiatky a vy si lámete hlavu nad tým, ako svoju dcérku obliecť. Letné bavlnené šaty na ramienka s veselými farebnými motívmi sú totiž elegantné, priedušné a nesmierne pohodlné. Vaša dievčatko ani nebude vedieť, že má nejaké šaty na sebe - na leto úplne ideálne.

 

V skrini vašej dcérky by nemali chýbať ani dievčenské sukne. Rovnako ako detské šaty, tiež sukne by mali byť maximálne pohodlné, teda dlhé zhruba po kolená, voľnejší a ideálne z bavlny alebo iného ľahkého materiálu. Naopak sa určite vyhnite upnutejším kúskom - po prvé v nich malé deti nevie chodiť a za ďalší by sa v nich zrejme necítili pohodlne.

 

Dbajte na bezpečnosť

Čas od času sa na pultoch slovenských obchodov objaví dievčenské šaty alebo sukne, ktoré nie sú pre vašu dcérku úplne bezpečné. Napríklad dlhé detské šaty s šnúrkami na uviazanie okolo krku rozhodne nie sú vhodné, pretože hrozí, že by mladú dievčatko mohli uškrtiť. Šnúrka pri páse zase môže viesť k tomu, že sa dievčatko niekde zachytí, spadne a ublíži si. Detské dievčenské šaty preto vždy vyberajte čo najjednoduchšie, aby ste podobné riziká eliminovali na nevyhnutné minimum. Samozrejme vždy s prihliadnutím na vek vašej dcérky.

 

Nebojte sa experimentovať

Hoci sú dievčenské šaty alebo detské sukne samy o sebe veľmi elegantné a vkusné, až vhodné zladenie s ostatným oblečením a doplnkami z vašej dcéry vyčaruje skutočnou princeznú. Nebojte sa preto experimentovať a skúšať rôzne kombinácie. Čo treba pod dievčenské šaty obliecť detské legíny a okolo ramien prehodiť ľahký svetrík? Štýlová kombinácia, ktorá pri správnom zladení farieb vyzerá sakramentsky dobre!

 

Dajte aj na názor dcérky

Aj keď je nám jasné, že detské oblečenia pre svoju dievčatko vyberáte hlavne vy, určite berte do úvahy aj jej názor. Dievčatá často už od veku cca 2-3 rokov vedia dať najavo, čo sa im páči a čo naopak nie. Poznáte to na nich ľahko - akonáhle si dievčenské šaty alebo sukňu deti zamilujú takým spôsobom, že je zo seba ani nechcú zložiť, trafili ste sa presne do ich vkusu. A to je na tom zo všetkého najdôležitejšie.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo